Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

On 22.7.2023. at 11:31, bags said:

image.jpeg.bb1e9141a715249fd81e46de288ce4ad.jpeg

 

image.jpeg.a8552a43e6a57056e8c35dd094b8d38f.jpeg

 

image.jpeg.aafefa1b83083cea35b80f7815d59963.jpeg

 

image.jpeg.2e7d6694d9f17b4d382b6f1165e42067.jpeg

 

image.jpeg.861756fb5b0ef9fd703e96dea1eb4daa.jpeg

 

 

ovo mora da je krenulo iz nemacke. to su njihove tradicionalne siske, ravne, na 1. trecini cela. :rolf:

 

to nije tarzanka. hint: johnny weissmuller.

 

poz

Edited by le petit nicolas
  • +1 2
Link to comment

Mojoj jednoj drugarici na moru prodavac kaze ti mora da si Srpkinja. Ona nema neku tipichnu nasu fizionomiju, pita ga kako je znao?

Kaze 1 - visoka si, 2 - nisi tetovirana/

Link to comment
2 minutes ago, Mel said:

Mojoj jednoj drugarici na moru prodavac kaze ti mora da si Srpkinja. Ona nema neku tipichnu nasu fizionomiju, pita ga kako je znao?

Kaze 1 - visoka si, 2 - nisi tetovirana/

Na kom moru, gde?

Link to comment
1 minute ago, munze said:

Na kom moru, gde?

 

U nekom Zakintosu mislim, nisam vise 100% sigurna. ali svakako negde gde ima puno i ovih drugih tipa engleza i Nemaca.

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...

Da nastavim...

 

Primetio sam jos jedan novi hajde da kazem pravac kod mladih ovde kod mene. Vec sam spominjao Post Malone-a u tom kontekstu ali mora da ima jos neko iz Nemacke ili Austrije ko to lansira ali nisam nadosao. Ovo su neka obiljezja:

 

- mladi Austrijanci izmedju 14 i 20 god (jos nisam video nase ili druge strance)

- nose kacket naopacke (ovo mi ne smeta ni najmanje vec je samo uvod)

- zlatni tanki lancici po mogucnosti sto duzi i da ih je sto vise

- sto sugavije tetovaze svuda po telu, bonus poeni za shitty face tattoo ili vrat (nema nekih motiva bukvalno skrabotine i potipisi drugara ali je sigurno pravit tattoo u pitanju), pritom debeo deo njih nema sanse da ima 18. god

- zenski deo ekipe se uvek zabavlja sa nekim puno starijim( ruznijim i neprivlacnijim od njih) i totalno izgledaju kao white trash

- svi piju energetska pica, recimo udjes u prodavnicu oni odmah uzimaju s police otvaraju i plate na kasi popijeno

- imaju neke stare mobilne i nose cvike iz devedesetih

- najbelje carape uzvucene do pola lista i papuce

- neretko sa frizurama iz prethodnih postova ovde

 

Sve u svemu losa prica skroz na skroz. Priemtio sam ove godine da ih ima, ali sad su vec u velikim brojevima.  Ne mogu samo da prokljuvim sta ih sve povezuje i ko je lider kulta. Ima onaj gzuz reper ali ovi se ne loze na materijalno koliko mi se cini ne nego na sto veci raspad i skrnavljenje sebe.

 

 

Spoiler

 

 

  • +1 1
Link to comment
On 24.7.2023. at 14:13, Mel said:

 

U nekom Zakintosu mislim, nisam vise 100% sigurna. ali svakako negde gde ima puno i ovih drugih tipa engleza i Nemaca.

 

 

smart ass grk, upucava joj se. gde ima naša da nije pustila neko tattoo heklanje preko sebe...

Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

 

 

smart ass grk, upucava joj se. gde ima naša da nije pustila neko tattoo heklanje preko sebe...

 

Ovo je bilo pre 10 godina dok smo bile zgodne tridesetogodishnjakinje. Bilo nas je (mislim bez tetovaza u toj generaciji).

Sad vec i u Crnoj Gori ove nashe ja ledja ja noge. Ja sam i dalje netetovirana ali mi se Grci vishe ne nabacuju :unsure:

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
16 minutes ago, bags said:

Da nastavim...

 

Primetio sam jos jedan novi hajde da kazem pravac kod mladih ovde kod mene. Vec sam spominjao Post Malone-a u tom kontekstu ali mora da ima jos neko iz Nemacke ili Austrije ko to lansira ali nisam nadosao. Ovo su neka obiljezja:

 

- mladi Austrijanci izmedju 14 i 20 god (jos nisam video nase ili druge strance)

- nose kacket naopacke (ovo mi ne smeta ni najmanje vec je samo uvod)

- zlatni tanki lancici po mogucnosti sto duzi i da ih je sto vise

- sto sugavije tetovaze svuda po telu, bonus poeni za shitty face tattoo ili vrat (nema nekih motiva bukvalno skrabotine i potipisi drugara ali je sigurno pravit tattoo u pitanju), pritom debeo deo njih nema sanse da ima 18. god

- zenski deo ekipe se uvek zabavlja sa nekim puno starijim( ruznijim i neprivlacnijim od njih) i totalno izgledaju kao white trash

- svi piju energetska pica, recimo udjes u prodavnicu oni odmah uzimaju s police otvaraju i plate na kasi popijeno

- imaju neke stare mobilne i nose cvike iz devedesetih

- najbelje carape uzvucene do pola lista i papuce

- neretko sa frizurama iz prethodnih postova ovde

 

Sve u svemu losa prica skroz na skroz. Priemtio sam ove godine da ih ima, ali sad su vec u velikim brojevima.  Ne mogu samo da prokljuvim sta ih sve povezuje i ko je lider kulta. Ima onaj gzuz reper ali ovi se ne loze na materijalno koliko mi se cini ne nego na sto veci raspad i skrnavljenje sebe.

 

 

  Reveal hidden contents

 

 

 

 

+ onaj grozni mali digitalni Casio zlatne boje na ruci

 

 

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, bags said:

Da nastavim...

 

Primetio sam jos jedan novi hajde da kazem pravac kod mladih ovde kod mene. Vec sam spominjao Post Malone-a u tom kontekstu ali mora da ima jos neko iz Nemacke ili Austrije ko to lansira ali nisam nadosao. Ovo su neka obiljezja:

 

- mladi Austrijanci izmedju 14 i 20 god (jos nisam video nase ili druge strance)

- nose kacket naopacke (ovo mi ne smeta ni najmanje vec je samo uvod)

- zlatni tanki lancici po mogucnosti sto duzi i da ih je sto vise

- sto sugavije tetovaze svuda po telu, bonus poeni za shitty face tattoo ili vrat (nema nekih motiva bukvalno skrabotine i potipisi drugara ali je sigurno pravit tattoo u pitanju), pritom debeo deo njih nema sanse da ima 18. god

- zenski deo ekipe se uvek zabavlja sa nekim puno starijim( ruznijim i neprivlacnijim od njih) i totalno izgledaju kao white trash

- svi piju energetska pica, recimo udjes u prodavnicu oni odmah uzimaju s police otvaraju i plate na kasi popijeno

- imaju neke stare mobilne i nose cvike iz devedesetih

- najbelje carape uzvucene do pola lista i papuce

- neretko sa frizurama iz prethodnih postova ovde

 

Sve u svemu losa prica skroz na skroz. Priemtio sam ove godine da ih ima, ali sad su vec u velikim brojevima.  Ne mogu samo da prokljuvim sta ih sve povezuje i ko je lider kulta. Ima onaj gzuz reper ali ovi se ne loze na materijalno koliko mi se cini ne nego na sto veci raspad i skrnavljenje sebe.

 

 

  Hide contents

 

 

A bre pa ti opisujes Island Boys, kako me nerviraju ta deca ne mogu da objasnim. A ovo ostalo je standardna trap house estetika samo naravno kad Nemac napravi svoju verziju bude eksta skrnavo.

 

13 minutes ago, napadaj said:

 

+ onaj grozni mali digitalni Casio zlatne boje na ruci

angry the office GIF

  • Haha 4
Link to comment
16 minutes ago, Mel said:

 

Ovo je bilo pre 10 godina dok smo bile zgodne tridesetogodishnjakinje. Bilo nas je (mislim bez tetovaza u toj generaciji).

Sad vec i u Crnoj Gori ove nashe ja ledja ja noge. Ja sam i dalje netetovirana ali mi se Grci vishe ne nabacuju :unsure:

Za to bi možda morala da odeš u Grčku?

  • Haha 1
Link to comment
17 minutes ago, bags said:

Jeste ima tu dosta retro elemenata a ne deluju mi cak toliko pametni da sami prepoznaju takve stvari.

Mora da ima neko na tiktoku ili negde drugo ko to "lansira".

 

 

 

 

Meni ovo pada na pamet (zbog lanaca, ne znam za celokupni trend)

 

 

Link to comment

Te papuce sa belim carapama do pola listova vidim povremeno i na omladini u Nemackoj, bas je wtf momenat. I uopste te papuce kao odevni predmet van kuce i bazena - totalna enigma.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...