Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jel putovao neko od vas avio prevoznikom Turski erlajns?Ne?A Rjaner-om?

 

 

Istraživanje sprovedeno među putnicima tako je pokazalo kako je najbolja kompanija za kraća putovanja turski avioprevoznik Turski erlajns. Naime, korisnici njihovih usluga dali su im najviše ocene za hranu koju poslužuju, kao i za uslužnost osoblja. U vrhu su se još našle kompanije Skandinavian erlajns i Ajslender, dok je na samom dnu španska niskotarifna kompanija Vueling. Takođe, dva mesta iznad Vuelinga, našao se slavni Rjaner. 

http://www.b92.net/putovanja/vesti.php?yyyy=2016&mm=12&dd=25&nav_id=1213703

Link to comment

Imali su juce odlican tekst o zeni nekog fudbalera koja se slikala gola u 9. mesecu trudnoce a treba da se porodi na prolece.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

Istu asocijaciju sam imao :D Sad vec i ne znam o kom fudbaleru se radi, ali ostavio sam komentar da vidim ima li ikakve reakcije. Komentar nije objavljen, tekst ostao tako da stoji, izgleda da niko nije ukapirao u cemu je fazon...

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
 

 

BG: Voz usmrtio osobu, ne zna se pol

 

Beograd -- Mladi muškarac poginuo je kada ga je udario voz na železnickoj stanici "Rakovica", receno je u Hitnoj pomoci. RTS navodi da žrtva ženskog pola.

 

Portparolka te službe Nada Macura rekla je za Betu i Tanjug da je voz usmrtio muškarca sinoc oko 20.50 i da je ekipa Hitne pomoci konstatovala smrt.

 

Kako RTS saznaje, rec je o ženskoj osobi staroj oko 35 godina, kao i da je još je nepoznato da li je voz udario ženu ili je telo vec bilo na šinama u trenutku nailaska kompozicije.

 

 


Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...