Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Pa od svega ponuđenog to i ima najviše veze sa Nikolićem :D

 

Mada bi se moglo i nazvati "Vodič za brucoškinje na Diplomatskoj akademiji" ili "Kako preživjeti u MSP u prvoj godini angažovanja na mjestu savjetnice"

Link to comment

heh

pa ovaj tvit dokazuje da su žene fakat iracionalne i nestabilne jer čemu uzruj oko tamo nekih sportašica narajcanih na medalju

 

recimo da je text glasio

Tri startna poraza, od kojih su prva dva bila veoma bolna, teška i psihološki nepremostiva za veliki broj ekipa, naročito u muškoj konkurenciji, gde je, po pravilu, prisutna veća količina emocija i nekakve iracionalnosti koja stvar čini još težom.

muškarci bi zaboravili ovo do sledećeg pasusa a žene bi po tviteru graktale kako ih b92 kolektivno proglašava za ledene ambiciozne i beskrupulozne kučke a zna se da su sve posebne i da nijedna ne liči na neku drugu

 

naravno svi znamo da to nije istina i da su sve iste i sve je isto sa svakom :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

Ne pratim više njihov tv program, ali sam trenutno na odmoru, pa imamo veoma egzotičan izbor kansla kod lokalnog operatears, pa sam dva dana u nasumičnim terminima nailazila samo na naku glupost koja se valjda zove Galileo. I neku prodaju bižuterije.

Spali su samo na to?

Link to comment

Meni ovo sa biziterijom totalni vrh ludila.

 

Mene uvek podseća na onih 50 grčkih komercijalnih kanala koje dobiješ u apartmanu. Samo sam čekao da se na aukciji pojavi Čumakova Ilustrovana da prislonim čelo uz ekran.

Link to comment

brate gde ti to letujes  :lolol:

 

Pa ne znam za ovih 3958 puta nijednom nisam pobegao od grčkih telešopova. Sa detetom možeš eventualno da vrtiš lavove po Animal planet i NG. Nijedna njihova kablovska nikad nije zajebala.

Link to comment

brate gde ti to letujes  :lolol:

 

Ima svuda po Grčkoj... Na Krfu rade bar tri lokalne televizije + još 2 iz Janjine i desetak iz Epira. Znači ukupno u Grčkoj 4532 TV kanala. Podseća na radio scenu u Srbiji 90-ih.

Link to comment

Mene uvek podseća na onih 50 grčkih komercijalnih kanala koje dobiješ u apartmanu. Samo sam čekao da se na aukciji pojavi Čumakova Ilustrovana da prislonim čelo uz ekran.

 

Nisi nista video dok ne odsednes u rumunskom gradskom hotelu od 3 zvezdice. Recimo Hotel Aurora u predgradju Temisvara. Recimo.

 

Onda tu umesto 45 kanala sa telesopovima imas 45 kanala sa rumunskim folklorom. Rumunsko kolo, 24 sata dnevno...udri. Na bini, u nekoj kafani, ili najcesce, na nekoj poljani u nekom kao selu (da l je pravo selo, ili samo scenografija, ne znam). I onda tako udri kolce, pola igraca su smoreni nonstop i u fazonu sta cu koji kurac ovde, ali uvek ima neki lik sto je super veseo i kome je vidi se bas do jaja. Naravno sve u ful narodnim nosnjama.

 

To ovako izgleda, samo sto je jos jace kad je na poljani...entuzijazam aktera je otprilike takav prikazani. Dakle kao ona emisija sto ide na Hepiju ili BNu (ili su to mozda dve emisije), ali na dvocifrenom broju kanala, u isto vreme.

Link to comment

Rumunske TV Duga. Mada, s obzirom da je meni rumunska muzička tradicija do jaja, nije mi toliko smetalo  :lolol: a emisija je "Zavičaju mili kraju" ili tako nekako

Link to comment

ipak je Grčka nenadjebiva. najjače su mi emisije gde imaš 7 glava na ekranu i svi se svađaju i deru 

 

prezentacija dostignuća nečijeg rada (izbor u zvanje), pre neki dan, komisija isto

 

neprijatno, zapravo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...