Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Nisi nista video dok ne odsednes u rumunskom gradskom hotelu od 3 zvezdice. Recimo Hotel Aurora u predgradju Temisvara. Recimo.

 

Onda tu umesto 45 kanala sa telesopovima imas 45 kanala sa rumunskim folklorom. Rumunsko kolo, 24 sata dnevno...udri. Na bini, u nekoj kafani, ili najcesce, na nekoj poljani u nekom kao selu (da l je pravo selo, ili samo scenografija, ne znam). I onda tako udri kolce, pola igraca su smoreni nonstop i u fazonu sta cu koji kurac ovde, ali uvek ima neki lik sto je super veseo i kome je vidi se bas do jaja. Naravno sve u ful narodnim nosnjama.

 

To ovako izgleda, samo sto je jos jace kad je na poljani...entuzijazam aktera je otprilike takav prikazani. Dakle kao ona emisija sto ide na Hepiju ili BNu (ili su to mozda dve emisije), ali na dvocifrenom broju kanala, u isto vreme.

krajova, tri zvezdice, na izlazu iz grada za neko slepo crevo rumunije. jebemtisunce, ono sam viđao samo na tv duga, što kaže džejms i eventualno na tv palma, kad opale kolo na gradskom trgu ili gradskom bazenu.

 

 

slika hotela

 

HI154883063.jpg

Edited by Ravanelli
Link to comment

ipak je Grčka nenadjebiva. najjače su mi emisije gde imaš 7 glava na ekranu i svi se svađaju i deru

 

bar sad treba da ubiju 4 kanala sa nacionalno frekvencijom, po nalog venecijanske komisije

 

e

ono što sa

ja ispratio, sos kanal je cnbc za veliku većinu onog što sam video

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

e

ono što sa

ja ispratio, sos kanal je cnbc za veliku većinu onog što sam video

Znao sam da ce doci dan kada cu moci da upotrebim ovu sliku

 

UiStOYz.jpg

Edited by Ravanelli
Link to comment
  • 2 weeks later...

bar sad treba da ubiju 4 kanala sa nacionalno frekvencijom, po nalog venecijanske komisije

 

 

 

 

reklo mi sad dole da ce da ukinu antenu nacionalnu, nadam se da ce kirjakui da gecrkt od muke

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...