Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

 

Znaci kad sklone Kesica, nije neka steta, ostaje Ivan Ivanovic od tih kvazi duhovitih likova.

+1

 

mene uvijek malo blam kad se on on počne kao smješkati, kad ispali nešto "sarkastično", vrlo netalentovan za glumu, jebote da Kolber živi u Srbiji mogao bi dnevno trosatnu emisiju da pravi šta nam sve vlast i političaru serviraju. Zapravo su Kesićevi komentari najnesmješniji dio emisije, uvijek je ono šta on "ismijava" triput luđe i blesavije od njegovih "komentara". Jedino ponekad ubace dobru fotomontažu. 

Link to comment

Prica se™ da epizoda nije pustena jer se na jednom mestu sprdaju sa Zeljkom Mitrovicem, a on je, prica se™ poslovni partner B92.

 

Vecerasnja epizoda ce, prica se™, stoga, ici bez tog detalja. Posto kupio, po to prodao.

Link to comment

 

mene uvijek malo blam kad se on on počne kao smješkati, kad ispali nešto "sarkastično", vrlo netalentovan za glumu, jebote da Kolber živi u Srbiji mogao bi dnevno trosatnu emisiju da pravi šta nam sve vlast i političaru serviraju. Zapravo su Kesićevi komentari najnesmješniji dio emisije, uvijek je ono šta on "ismijava" triput luđe i blesavije od njegovih "komentara". Jedino ponekad ubace dobru fotomontažu.

 

A sve to ima veze sa ovim slucajem... Kako?

 

Koliko je on talentovan za glumu i duhovit ne bi bilo sporedno kada bi ovo bila zemlja u kojoj postoji sloboda misljenja i u kojoj postoje neki drugi novinari koji obavljaju svoj posao. Kako je vecina takvih sklonjena, a ostatak mahom pise za niskotirazne novine, Kesic je ovde bitan kao predstavnik malenog dela mainstream medija koji nije zreo za zatvor i/ili ludnicu.

Link to comment

Nadovezao sam se na Miloshev post kako ni meni vala neće nedostajati, on ionako nema segment istraživačkog novinarstva, sve što on "obradi" u svojoj emisiji ja sam već vidio u ostalim medijima i dovoljno mi je smiješno/žalosno, bez njegovih pokušaja duhovitosti. 

 

Mislim, svaka čast svakome za trud, ali predstavljati Kesića bilo kakvim bastionom slobodne misli, pa čak i novinarom, mi je uvreda za sve koji se pokušavaju baviti tim s ozbiljne strane. Recimo par njuzovih zajebancija koje Kesić nikad ne bi smio da pusti su mi neuporedivo jače od svega što je on uradio (ono sa DJV-om, Ovo za SJankovića, ono Vučićevo "sad vidim da mogu da vam podvalim šta god poželim" ili ovo za helikopter). Jednostavno, meni je ovo što Kesić radi ekstremno slabo, u svakom pogledu, njega kao glumca/voditelja, mekoće obračuna sa idiotlucima, kopanja zanimljivih vijesti, budalaština vlasti itd, itd. Ako već hoće to malo da unaprijedi, neka radi ono što radi Oliver, da uzme neku temu koja nije u fokusu pa je istraži i ogoli do pokazivanja besmisla (tema pun vrag, stanje u zdravstvu, Bus plus itd). Ovako, sve se svodi na to da on pusti neki klip iz vijesti B92 i onda na to slaže face (i to loše radi). 

Link to comment

James, preteruješ debelo. U ovakvoj državi sa ovakvim "medijima", Kesića ćemo jako brzo praviti od blata, pošto je očigledno da ni on neće još dugo. Da, nije najsmešniji na svetu, ali meni je stvarno to mnogo manje bitno od toga da neko na javnoj frekvenciji u udarnom terminu keca premijera i vrhušku. I da, nekad to zaista bude i smešno i ispomera im dupe za medalju.

Link to comment

Ma ok, možda sam ja navikao na viši nivo ovih zajebancija gledajući ekipu sa Komedi Sentrala, pa imam viša očekivanja i od naših verzija. Naravno da smatram da treba da postoji Kesićeva emisija, ali ja sam je prestao gledati odavno jer mi je dosadna. Pogotovo nategnuta pitanja za goste. Takođe, ne mogu da skapiram ko je uopšte Kesićeva ciljna grupa, ovi koji kapiraju stvari bi željeli nešto jače, usput čitaju i druge medije i već su im oči otvorene, a oni kojima ovo što on priča ne godi, vjerovatno će večeras biti uz RTS 1 umjesto uz B92 i Kesića ne gledaju uopšte. 

Link to comment

Zalosno je sto je Kesic bastion bilo cega, pa i slobodne misli. U realnom svetu on ne bi imao emisiju ni na Metropolisu, a kamoli na tv sa nacionalnom frekvencijom.

 

To sto su ovi na "finjaka" sredili sve sto misli drugacije, to je druga prica. Kesic im smeta ne zato sto je super duhovit ili im pomera dupe, nego zato sto su debili da ih to pogadja.

 

Vise ih zajebavaju ovi iz Drzavnog posla, nego sto ce Kesic ikada! Oni su verovatno sledeci na udaru

Edited by Milosh76
Link to comment

Ma ok, možda sam ja navikao na viši nivo ovih zajebancija gledajući ekipu sa Komedi Sentrala, pa imam viša očekivanja i od naših verzija. Naravno da smatram da treba da postoji Kesićeva emisija, ali ja sam je prestao gledati odavno jer mi je dosadna. Pogotovo nategnuta pitanja za goste. Takođe, ne mogu da skapiram ko je uopšte Kesićeva ciljna grupa, ovi koji kapiraju stvari bi željeli nešto jače, usput čitaju i druge medije i već su im oči otvorene, a oni kojima ovo što on priča ne godi, vjerovatno će večeras biti uz RTS 1 umjesto uz B92 i Kesića ne gledaju uopšte. 

ne znam ni ja koja je ciljna grupa, ali meni se junior (13) kida. ako je to nachin da mi se dete uvede u politichku situaciju domovine, taj nachin je odlichan, ako se ja pitam.

 

i josh primetimo da je to jedino i nema drugo -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

Prica se™ da epizoda nije pustena jer se na jednom mestu sprdaju sa Zeljkom Mitrovicem, a on je, prica se™ poslovni partner B92.

 

Vecerasnja epizoda ce, prica se™, stoga, ici bez tog detalja. Posto kupio, po to prodao.

wrong

Link to comment

Kakav crni comedy central, kakvo istrazivacko novinarstvo, kakvi bakraci.

 

Da, ovo dete od 13 godina je prava ciljna grupa. Dalje, znam nekoliko ljudi koji se informisu kod Kesica. Onih koji pricaju kako ih ne zanima politika, ne citaju novine, po drustvenim mrezama ganjaju stvari vezane za svoj hobi i svoju profesiju, ne izlaze na izbore. Oni sigurno nece zalaziti na ppp. Kesic im je jedina veza sa ostatkom sveta.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Kakav crni comedy central, kakvi bakraci.

 

Da, ovo dete od 13 godina je prava ciljna grupa. Dalje, znam nekoliko ljudi koji se informisu kod Kesica. Onih koji pricaju kako ih ne zanima politika, ne citaju novine, po drustvenim mrezama ganjaju stvari vezane za svoj hobi i svoju profesiju, ne izlaze na izbore. Kesic im je jedina veza sa ostatkom sveta.

 

znam i sam nekoliko ovakvih, uglavnom mladji svet. ima on ciljnu grupu, odnosno ima gledaoce, a valjda samim tim i ciljnu grupu

Link to comment

 

Beba Dragić, direktor korporativnih komunikacija B92, kaže za "Blic" da epizoda nije emitovana u redovnom terminu nedeljom jer je "produkcija te emisiej kasnila sa isporukom".

 
- Pedeset prva epizoda “24 minuta sa Zoranom Kesicem” u nedelju 26. aprila, nije bila emitovana jer produkcija te emisije kasnila sa isporukom. Premijeru nove epizode mozete pogledati već večeras od 21 na TV B92 - navodi se u pisanoj izjavi Bebe Bragić "Blicu".

Kasnio deliveri jel?Ili Ajnstajn dugo spava?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...