Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

vidim po twiteru da su počeli ljudi da zivkaju telefonom B92 da se raspituju, i da dobijaju odgovor da još uvek nemaju "zvaničan stav"  :isuse:

 

usput se i SNS botlije aktivirale po temi, doduše još od sinoć.... 

Link to comment

Koliko sam razumeo oni™ su primili juče planiranu emisiju, rekli sve OK (????) i onda pustili reprizu

 

hehe, bili tu neki saobraćajci, nešto petljali i - eto.

Link to comment

Ako je u njoj bilo reci o Sasi Jankovicu, onda je bila nezgodnija, jer je taj slucaj sam po sebi nezgodniji od ranijih. 

 

Šta god su pričali o slučaju Janković, meni ovo deluje kao ozbiljan skok na lestvici paranoje. Ono oko Utiska su ljudi mahom prepoznali kao smisleno gušenje medijskih sloboda, kao da je neko uradio cost-benefit analizu. Ali da ne možeš da istrpiš ni najblažu moguću porugu... to je već znak popuštanja u temeljima.

Link to comment

i kako je to izgledalo, pitam se... neko primio, pregledao epizodu i uhvatio se za slušalicu. tamo neko sa druge strane je podigao telefon u tišini. prvi je krenuo bojažljivo da priča šta je sve video i čuo. osoba sa druge strane ništa nije govorila sve do samog kraja kada je rekla - zaustavite to.

 

 

ono, centar moći™ iz filmova o Džejms Bondu iz osamdesetih :mellow:

 

 

edit. naravno vidimo samo leđa fotelje i ruku koja se pruža da dohvati tel slušalicu

Edited by Singer
Link to comment

Ih slušalica, pa nije 1975. godina. Čovek u produkciji samoinicijativno donese odluku da povuče kočnicu, erring on the side of safety. Posle telefonski može da dobije amin i da se dogovori oko izgovora.

Link to comment

momenti kada vucic pominje kako mu je simpaticno kada drugi prave sale na njegov racun, pa krene da nabraja do najsitnijih detalja ko i kada, dovoljno govore kakav je to profil (uz vec opsta mesta od ranije). covek bi zapeo na najbezazlenijem psiho testu.

Link to comment

Jbga,

Kapiram ja mehanizam, ali "ekipa emisije" se malo pravi blesava.

Smešno je da ih je ovo zateklo.

Ako ti se " niko ne javlja" ti ili kreneš da "pretiš" ili ćutiš glavu u fioku .

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Ih slušalica, pa nije 1975. godina. Čovek u produkciji samoinicijativno donese odluku da povuče kočnicu, erring on the side of safety. Posle telefonski može da dobije amin i da se dogovori oko izgovora.

Pre viši ešelon lokalnog menadžmenta, ali da, to je to.

Link to comment

Jbga,

Kapiram ja mehanizam, ali "ekipa emisije" se malo pravi blesava.

Smešno je da ih je ovo zateklo.

Ako ti se " niko ne javlja" ti ili kreneš da "pretiš" ili ćutiš glavu u fioku .

 

Poslato sa WC šolje by BVK

ne razumem bas sta si hteo da kazes, mislis da su znali da emisija nece biti pustena? i ko kome da preti i cime? Edited by aram
Link to comment

Jbga,

Kapiram ja mehanizam, ali "ekipa emisije" se malo pravi blesava.

Smešno je da ih je ovo zateklo.

Ako ti se " niko ne javlja" ti ili kreneš da "pretiš" ili ćutiš glavu u fioku .

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Ovo je otprilike dvanaesta tema po relevantnosti u celoj priči. 

 

Dalje, mi ne možemo znati da li je Kesić kontaktirao advokate i da li su preduzeli neke korake. Ne moraju da nam to saopštavaju, ukoliko jestu uputili neki formalni dopis.

Link to comment

Jbga,

Kapiram ja mehanizam, ali "ekipa emisije" se malo pravi blesava.

Smešno je da ih je ovo zateklo.

Ako ti se " niko ne javlja" ti ili kreneš da "pretiš" ili ćutiš glavu u fioku .

 

Poslato sa WC šolje by BVK

ma da, jos oni ispadose krivi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...