Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Jbga,

Kapiram ja mehanizam, ali "ekipa emisije" se malo pravi blesava.

Smešno je da ih je ovo zateklo.

Ako ti se " niko ne javlja" ti ili kreneš da "pretiš" ili ćutiš glavu u fioku .

 

Poslato sa WC šolje by BVK

ne pravimo se blesavi nego stvarno nemamo nikakve informacije, bukvalno se niko nije javljao na tel sinoc. cim budemo saznali sta b92 kaze, javljamo. 

Link to comment

ne pravimo se blesavi nego stvarno nemamo nikakve informacije, bukvalno se niko nije javljao na tel sinoc. cim budemo saznali sta b92 kaze, javljamo. 

 

opa, insajder!

 

jel istina da je u toku ovaj sastanak?

Link to comment

Koji vam je djavo, Velja prica o tome da bi trebalo da odgovore drugacije, a ne da su sami krivi.

ja samo pitam da pojasni sta je mislio, nije se bas najbolje odrazio™ :)

Link to comment

ne pravimo se blesavi nego stvarno nemamo nikakve informacije, bukvalno se niko nije javljao na tel sinoc. cim budemo saznali sta b92 kaze, javljamo.

A Kesić vam sedi sam u čekaonici i čeka da ga neko primi?

Dokle god bude "neko" njih baš briga.

Na kraju će te morati da se izjasnite ko šta i kako. Ne možete večno da vi čekate na njih...

Link to comment

daj Veljo, šta to pričaš, na kakvo "večno čekanje" misliš kada je prošlo tek nešto više od 12h? jeste, nije malo, ali rekao bih da sasvim dobro znaju šta će i kako će da urade i bez tvog (i mog ili bilo čijeg drugog) saveta

Link to comment
Beba Dragić, direktor korporativnih komunikacija B92, kaže za "Blic" da epizoda nije emitovana u redovnom terminu nedeljom jer je "produkcija te emisiej kasnila sa isporukom".
 
- Pedeset prva epizoda “24 minuta sa Zoranom Kesicem” u nedelju 26. aprila, nije bila emitovana jer produkcija te emisije kasnila sa isporukom. Premijeru nove epizode mozete pogledati već večeras od 21 na TV B92 - navodi se u pisanoj izjavi Bebe Bragić "Blicu".

 

 

Link to comment

mislim da bi mogao bi malo da nauči o tome kako se treba postaviti™

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...