Jump to content

B92


Musharaf

Recommended Posts

ali je van pameti da čitava država zna da te finansira žabac, da se hvališ time na ćošku, u parku i motelu i još posle očekuješ da te neko smatra za nekakvog visokomoralnog i visokonezavisnog analitičara.
Sve se slazem samo to i dalje nece uciniti program B92 smislenijim.
Link to comment
Urednici su u Srbiji ziv kurac i rade tacno ono sto im kaze gazda. Ovo vazi za sve medije.
Pa ne, najbolje da rade urednici šta i kako hoće, kontra onoga što gazda kaže ili onoga što ostatku firme treba, a da gazda pri tome ne može da ga otpusti godinama, već da može eventualno da ga disciplinski kazni 10% od plate. Valjda ste se za to borili kada ste skidali mrski komunizam i išli u efikasan sistem baziran na poštovanju ljudskih prava i tržišta rada. Sad, što su posledice možda drugačije, žalim slučaj.
Link to comment
prvih 10 minuta dnevnika b92 o 6. aprilu u sarajevu. 6. april u beogradu ne postoji? degenerici.
Sad sam pratio, mozda sam ja gluv ali ne cuh ni rec o 6.aprilu u BG.Pa jebote....
Link to comment
prvih 10 minuta dnevnika b92 o 6. aprilu u sarajevu. 6. april u beogradu ne postoji? degenerici.
što? željan si da vidiš kako beograd gori?
Link to comment

Upravo ide "noćni TV projekat"... Sad shvatam značenje fraze "Dno dna" ... Međutim, hteo sam da pitam nešto drugo: Da li je moguće da nešto što je ekstremno glupo ima istu magnetnu moć kao i nešto što je dobro? Evo, uhvatio sam sebe kako sam otpratio čitavu emisiju iako sve vreme ubeđujem sebe da je ovo neopevano đubre od programa ... Ali valjda je u pitanju ona čovekova radoznalost - želi da sazna koliko nisko ova glupost može da ide, pa je prati ...

Edited by stoka
Link to comment
Međutim, hteo sam da pitam nešto drugo: Da li je moguće da nešto što je ekstremno glupo ima istu magnetnu moć kao i nešto što je dobro?
naravno da ne.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...