Jump to content

B92


Musharaf

Recommended Posts

tjah, što kaže Mrki u Povratku otpisanih "Druže Joco, prošlo je vreme lakih i brzih improvizacija ovo nije '41" . Laka i brza improvizacija uz budžet od 100 evra, na žalost tako i izgleda. Da može svi na svetu bi to radili uz nekakav tablet i grafika samo šuri, al neće da može zato veliki igrači istovare lepo 100000 i više evra za touch screen monitor i onda to liči na nešto, ovako je smuti pa prospi
Pa to ti kažem, i onda onaj "voditelj u pokušaju" izgleda ko megacar jbga...Pucanje u nogu...
Link to comment

Pazi, ja da imam svoju privatnu televiziju, program bi otprilike izgledao ovako:06:00-08:00 Arbeitmannova Playlista 108:00-08:45 jutro sa Arbeitmannom - live prenos mene kako pijem kafu, čitam novine i psujem infostan, narod, državu i Boga08:45-10:00 telešop10:00-11:30 Najbolje beogradske pekare, putopisna emisija11:30-12:00 crtani film12:00-13:00 pregled Premier lige13:00-15:00 Arbeitmannova Playlista 215:00-16:00 Jelovnici izgubljenog vremena, autor Veljko Barbieri16:00-17:00 pregled Bundes lige17:00-17:30 popodnevne ćakule sa Arbeitmannom - opet ja kako se verbalno poseravam po svima17:30-19:00 Adventures of Sherlock Holmes, TV serija19:00-19:30 crtani film19:30-21:00 106. večiti derbi, snimak21:00-23:00 igrani film, po mogućstvu erotski triler ili limunada komedija23:00-00:30 erotski film00:30-02:00 Arbeitmannova Playlista 302:00-06:00 telešop...Manite se sentimentalnosti, B92 nije ono što je bio 2003, pogotovo nije ono što je bio 1992... To je privatna televizija sa buđavim programom. Ko se ogrebao od uzurpacije društvene imovine i vaćarenja fondova, ogrebao se, ko je tamo napravio ime pa se dalje prodao, prodao se...

Link to comment

Ogledalo države je, po meni, njen javni servis i to me mnogo više tišti nego TVB92... mi one Tijanićeve zajebancije plaćamo iz sopstvenog džepa.

Link to comment

baš je nekako srpski moralno da ovaj pićuka nešto zamera veranu u momentu kada se e-novine finansiraju mafijaškim novcem, a b92 ima iza sebe pošten i transparentan kapital.

Link to comment

nagodba s nacionalom je došla nakon što je organizovano ubistvo beskompromisnog pukanića i na čelo tog, nekad uglednog, magazina - postavljeni neki beskičmenjaci i poslušnjakovići.

*Danas u Srbiji postoji samo jedan mediji koji prenosi vašu priču. To su e-novine Petra Lukovića. U kakvim ste odnosima s njim?- To je danas jedini medij u Srbiji koji ima hrabrosti i novinarske smjelosti da objavljuje vijesti i istinite događaje, jedini medij koji ne služi pukom štancanju vijesti poslanih iz kabineta Borisa Tadića. Osim njih postoje još i portal Peščanik, koji nije informativni medij, i jedna radiostanica iz Beograda. Oni rade izvan kontrole DS-a. To su danas apsolutno jedini neovisni mediji u Srbiji. Ja sam, vidjevši da e-novine pišu o temama o kojima se drugi ne usuđuju, redakciji ponudio obilje dokaza i dokumenata o korupciji u vrhu države kroz svoje osobno iskustvo. To se uklapalo u njihov koncept i tako je i nastala ta "suradnja".Stanko_Subootic_01_u_373305420.jpgDeset godina borbe: Stanko Subotić, prijatelj e-novinahttp://www.e-novine.com/intervju/intervju-politika/62092-Tadi-uzimao-moj-novac-onda-progonio.html
^_^
Link to comment
nagodba s nacionalom je došla nakon što je organizovano ubistvo beskompromisnog pukanića i na čelo tog, nekad uglednog, magazina - postavljeni neki beskičmenjaci i poslušnjakovići. ^_^
Ma ajde molim te, da je poziveo uvaljao bi u blato i Tadica (kao sto je Djindjica) pa ga ne bi voleo. cool.gif
Link to comment
Manite se sentimentalnosti, B92 nije ono što je bio 2003, pogotovo nije ono što je bio 1992... To je privatna televizija sa buđavim programom. Ko se ogrebao od uzurpacije društvene imovine i vaćarenja fondova, ogrebao se, ko je tamo napravio ime pa se dalje prodao, prodao se...
Sve sam mislio da ovo nikad neću čuti na ovom topiku. I baba je nekad bila djevojka, šta sad.
Link to comment
Ma ajde molim te, da je poziveo uvaljao bi u blato i Tadica (kao sto je Djindjica) pa ga ne bi voleo. cool.gif
to ne znamo. ali znamo da sam skroz okej s tim pohovanjem u kaljuzi: to prodaje novine nesposobnjakovićima a meni daje materijala da realno prikažem stelarne domete opozicije.ali je van pameti da čitava država zna da te finansira žabac, da se hvališ time na ćošku, u parku i motelu i još posle očekuješ da te neko smatra za nekakvog visokomoralnog i visokonezavisnog analitičara.
Link to comment
ovaj, izvinte. ja izgleda nisam ispratila vezu pere i caneta :blush:kako je doshlo do toga? kad je doshlo do toga?
Đilas, Šaper i Španska inkvizicija su zabranili bilo kojoj firmi da se reklamira na njihovom sajtu i urgirali su kod stranih NGO da im ne daju pare za njihov portal koji košta tričaviš par hiljada eura nedeljno. Postojao je samo jedan izlaz, skinuti gaće mafijašu koji se krije negde između Švajcarske i Španije i postati njegov glasnogovornik...
Link to comment
kako je doshlo do toga? kad je doshlo do toga?
išao jednom cane internetom i...
Ja sam, vidjevši da e-novine pišu o temama o kojima se drugi ne usuđuju, redakciji ponudio obilje dokaza i dokumenata o korupciji u vrhu države kroz svoje osobno iskustvo. To se uklapalo u njihov koncept i tako je i nastala ta "suradnja".
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...