Jump to content

B92


Musharaf

Recommended Posts

vrcava sportska redakcija :isuse:

Najvijači Crvene zvezde i Partizana dogovorili su se da na predstojeća dva ’večita derbija’ navijaju zajedno, saznaje B92. Crveno i crno-beli će do kraja ove sezone odigrati revanš meč Kupa, kao i duel u prvenstvu, a obe utakmice biće odigrane na stadionu Partizana.Do dogovora između ’Delija’ i ’Grobara’ je došlo kako bi se smirile strasti među velikim rivalima pred najveći hrišćanski praznik Uskrs.Revanš meč polufinala Kupa na programu je 11. aprila, dok se prvenstveni derbi igra u 28. kolu Jelen Superlige. Ova vest je, naravno, prvoaprilska šala sportske redakcije B92.
Link to comment
vrcava sportska redakcija isuse.gif
Kako je lepo kada ljudi sami pokažu koliko su neduhoviti, netalentovani, ograničeni, glupi ... Ulazi u užu konkurenciju za najluplju i najnekreativniju prvoaprilsku šalu ...Trebalo bi dan gašenja OVAKVOG B92 proglasiti za nacionalni praznik ...
Link to comment

"Novi vlasnik RTV B92 doneo je stratešku odluku da ugasi televiziju, radio i veb-sajt, a zgradu koju je koristila ova medijska kuća pretvoriće u omladinski hostel. S obzirom na odličnu lokaciju (blizina autoputa, ali i centra grada), očekuje se veliki promet ..." Naravno, ovo je prvoaprilska šala, ali se iskreno nadamo da će to jednog dana postati istina ...

Link to comment

Nego, sad je na B92 neki Đoković, a valjda treba da krene Olja Bećković. Koliko znam (a znam malo), taj tenis je takav sport da to može da traje kratko ili dugo, nema neko ograničeno vreme. E, s tim u vezi me zanima da li to znači da su gosti Utiska nedelje trenutno u zgradi B92, pa čekaju da se ovo loptanje završi? Ili je emisija najavljena za 22h ili je otkazana? Šta ako bude maratonski kao što, kažu, tenis ume da bude, oće čekati do ponoći i duže?Mislim, aj što je to uvredljivo za gledaoce (one malobrojne koje boli patka za tenis), ali je uvredljivo za goste, zar ne? Mada, sad kad porazmislim, ta emisija se snima, pa posle pušća...?

Edited by Buck Naked
Link to comment
Mislim, aj što je to uvredljivo za gledaoce (one malobrojne koje boli patka za tenis), ali je uvredljivo za goste, zar ne? Mada, sad kad porazmislim, ta emisija se snima, pa posle pušća...?
Pravilo populizma.Manjina koja se vredja, koja je na to i navikla, nije bitna u odnosu na vecinu kojoj se podilazi, a kojoj podilaze i ti isti gosti. Opet, vecina gostiju. Manjina je navikla i trpi.
Link to comment
cekaju u studiju da se svrsi tenis pa ide LIVE (bar je tako bilo pre par meseci kada je tenis oduzio do skoro 11)
Mislim da je vec bilo neko cekanje, s tim da je sad Olja u studiju kod simovica ne u zgradi B92...
Link to comment
Aj jebeš publiku, ali gosti stvarno čekićaju u studiju?? :blink: Božesačuvaj.
Prosle godine je poceo utisak oko ponoci i Olja pita Teofila nesto o mecu i vidis da malo fali da je otera u 3pm.
Link to comment

Ja čekam samo da vidim da l' će na početku reći nešto tipa "izvinite zbog tenisa, ali vredelo je čekati, kamerman Jovo nas je zabavljao masnim vicevima". Inače me Stisak ne zanima, gledam na odloženo.Vid - baloni od sapunice na tom tenisu. Kol'ko stvari ja propuštam...

Link to comment

Ah sad vidim kako se onaj zekan hvali kako počinje da radi na radiju od 1 do 3 :isuse:edit:Ja mislio da ima emisija na b92 od 1do3...ovo debeli zekan na radio novostimasent from klozetska šolja by BVK

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...