Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

"medicinska sestra, dobar si za jednu noc?! ja se nadam i za dve.""nisam iskusila zivot, muz vise nije onaj stari...javise"

Link to comment
  • 1 month later...
Zar ima neko ko može da prati tu emisiju u pokušaju a da ne zaspe? :unsure:
gledao sam pre par dana, tema je bila interesantna (naglasavam - tema, ne emisija). Koncept emisije je takav da se svakog dana vrsi istrazivanje javnog mnenja, odnosno raspolozenja javnosti, ali oni nekako to sve pomesaju u glavi, pa dodju do kretenske konstrukcije "raspolozenje javnog mnenja".
Link to comment

Sinoć je u Operaciji trijumf gostovao Dragan Ilić. Prvo što mi je palo na pamet je da bi Dragan Ilić od pre 4 godine ovog sinoćnjeg Dragana Ilića svrstao u klijentelu TV manijaka, rame uz rame sa svim onim KDP likovima.Jbg, sve se menja, sve se kreće. Svi koračaju; samo neki idu u pogrešnom smeru.

Link to comment
Nagrada za sajt B923. decembar 2008. | 00:37 | Izvor: B92Beograd -- Sajt B92, najposećeniji portal u Srbiji i okruženju, dobio je nagradu IT Globusa za najbolji veb portal u 2008. godini.Nagradu dodeljuje renomirani časopis "Mikro - Pi-Si vorld", a ovo je drugi put da sajt B92 ponese ovu laskavu titulu. Nagradu je primio predsednik Upravnog odbora B92 Veran Matić. Nagrade IT Globus dodeljuju se već šesti put, a ove godine uručeno je 26 nagrada u oblasti sektora informacionih tehnologija (IT).Veb portal B92, koji je osvojio nagradu za nabolji veb portal u 2008, dokazuje da je i dalje lider u regionu."B92 je razvijao sajt kao potpuno poseban medij i to je naša prednost u odnosu na sve druge medije koji imaju novinarske sajtove i potpuno je normalno da smo poslednjih 12-13 godina, koliko sam sajt postoji i koliko se razvija, ubedljivo na prvom mestu po broju posetilaca i po broju otvorenih strana", rekao je Matić."Naravno, kredibilitet cele kuće građen je i preko samog sajta i on zaista igra izuzetno veliku ulogu. Zbog toga mislim da je ova nagrada i više nego zaslužena", kaže Matić.Ove godine po prvi put je ustanovljena nagrada i za nabolji IT proizvod, koja se dodeljuje na osnovu glasova potrošača. Titulu je poneo Intel sa Core 2 Duo procesorima. Za ovu titulu glasalo se i preko sajta B92."Po drugi put veb portal B92 dobija ovu nagradu. Već u trenutku kada je trebalo da bude proglašen dobitnik nagrade, većina prisutnih u sali je pretpostavila o kome se radi, jer je to sajt sa najvećim brojem informacija u Srbiji", kaže glavni i odgovorni urednik časopisa "Mikro ? Pi-Si vorld" Aleksandar Spasić.Veran Matić obavestio je prisutne da B92 organizuje već tradicionalnu humanitarnu akciju u vidu poklona za najugroženije na Kosovu i Metohiji tokom novogodišnjih praznika.Komtrejd, Si-Ti kompjuters i Intel odlučuli su da odmah uzmu učešće u ovoj akciji i poklonili 10 laptop računara.
Link to comment
Ali ove SMS-vesti koje promovišu po svim informativnim emisijama mi je :puke: . Teško srozavanje...
Zašto bi neko potrošio 5 din. + pdv za vesti kad danas velika većina telefona ima gprs gde mogu da se isčitaju vesti za nekoliko desetina para? Uopšte mi nije jasna cela akcija.
Link to comment
Sinoć je u Operaciji trijumf gostovao Dragan Ilić. Prvo što mi je palo na pamet je da bi Dragan Ilić od pre 4 godine ovog sinoćnjeg Dragana Ilića svrstao u klijentelu TV manijaka, rame uz rame sa svim onim KDP likovima.
O, da! I kako su ceo radio podredili O.T.-u pa se ova izbacivanja ponedeljkom redovno najavljuju u svim emisijama, malo malo pa se prica o nekom desavanju u O.T. u bilo kojoj emisiji, oni koji bivaju izbaceni budu gosti kod Dragana i Gorice u jutrarnjem programu i sl. angry.gif Mogli bi ime da promene kako to rade sportske ekipe pa da se ubuduce zovu "b92 emotion". Jedino nesto nema dovoljno te O.T. na sajtu. Mislim da bi morali nesto podhitno da urade po tom pitanju.
Link to comment
Zašto bi neko potrošio 5 din. + pdv za vesti kad danas velika većina telefona ima gprs gde mogu da se isčitaju vesti za nekoliko desetina para? Uopšte mi nije jasna cela akcija.
Možda zato što velika većina korisnika ne zna da koristi GPRS, ali zato SMS znaju svi (izuzeci su na nivou statističke greške).
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...