Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Rekose nuklearni fizicari sa Arene :P u 20h i 20 min, kao i 23.05h.Potvrda.
znaci ovaj konj od ivana me pogresno obavestio? a sto li nisam iznenadjen... ajmo UNC!!!!! ako Kendall istrci na teren, ima sanse! drugacije, Buckeyes vs Jayhawks ce da ispadne... na F4... qq!!
Link to comment

Sta znam, nije da sam bas ocekivao gazenje.Njih neko zaustaviti mora!Oni titule ne smeju videti! angry.gif Zao mi Heslipa.Prva njegova lopta tek na tri minuta do kraja poluvremena.Pravi je djecarac medju strvinama uokolo.Je l' video ko III-eg?

Link to comment

kako su poceli da mi idu na penis igraci koji imaju zverske fizikalije a ne rade nista. u ovogodisnjoj klasi se izdvajaju PJ3 i drummond.ovaj kentucky bi lagano mogao de se preseli u nba ligu i da za par godina igra odlicnu kosarku. koliko su samo bolji od one generacije gde su dominirali wall i onaj ludak.

Edited by kojot
Link to comment
Njih neko zaustaviti mora!Oni titule ne smeju videti! angry.gif
+1ali sem UNC sa Marshallom ne znam ko im moze prici... ne volim Kentucky, ali realno ovo sto prikazuju na MM je za 3 koplja ispred svih drugih
Link to comment

Jones III je veliko razočaranje cele sezone. Biće zanimljivo da li će na draft. Gilchrist će biti strašan igrač ako bude malo popravio šut.

Link to comment
ma kakav Acy... Wildcatsi igraju odbranu na NBA nivou, ubise ih nacisto. Davis i Kid-Gilchrist jos ubise u napadu
Acy je krenuo u utakmicu sa takvim pristupom. Naravno da on nije neko ko moze igracki da odgovori ovoj masini, ali da su ga ostali igraci Baylora ispratili cvrstinom i borbenoscu, a ne skidanjem gaca, mozda bi i imali utakmicu. Steta, Baylor je jedan od retkih timova koji talentom i atleticizmom moze donekle da parira Kentuckyju, ali su mekani kao pamuk i svako ko ih je gledao ove sezone mogao je da nasluti ovakav razvoj utakmice. Edited by J.R. Cash
Link to comment
Davis isto, ali nesto ne kupujem next big thing pricu koja ga prati.
ni ja. bas sam se juce raspravljao sam Ivanom. njemu je Davis naravno tata, mama i sestra od tetke u ovoj generaciji, ali ja ga ne bih uzimao kao no1... doduse, ja bih Marshalla uzeo kao no1, tako da i nisam nesto merodavan :lol:
Acy je krenuo u utakmicu sa takvim pristupom. Naravno da on nije neko ko moze igracki da odgovori ovoj masini, ali da su ga ostali igraci Baylora ispratili cvrstinom i borbenoscu, a ne skidanjem gaca, mozda bi i imali utakmicu. Steta, Baylor je jedan od retkih timova koji talentom i atleticizmom moze donekle da parira Kentuckyju, ali su mekani kao pamuk i svako ko ih je gledao ove sezone mogao je da nasluti ovakav razvoj utakmice.
ja sam ocekivao laganu pobedu, ali ne i ovakvko kidanje, bas zato sto Baylor ima fizikalija da trci i skace sa ovima... ali skidanje gaca, avaj...
Link to comment
ni ja. bas sam se juce raspravljao sam Ivanom. njemu je Davis naravno tata, mama i sestra od tetke u ovoj generaciji, ali ja ga ne bih uzimao kao no1... doduse, ja bih Marshalla uzeo kao no1, tako da i nisam nesto merodavan :lol:ja sam ocekivao laganu pobedu, ali ne i ovakvko kidanje, bas zato sto Baylor ima fizikalija da trci i skace sa ovima... ali skidanje gaca, avaj...
+1bice igracina
Link to comment
Kidd-Gilchrista ja nisanim ovim pikom sto su ga Blazersi ukrali Netsima.
Nema sanse, ide drugi ili treci ako izadje na draft. Ne vidim ko moze da ide ispred njega, osim Davisa.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...