Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Ide isto 64 plus onaj first 4 dakle 68. Sa tim da će biti rezerve ove godine ako neko se između selection sundaya i početka turnira testira pozitivno na koronu, toliko da ekipa ne može da učestvuje zameniće njihovo mesto u kosturu ta rezervna ekipa. 

Edited by theanswer
  • Hvala 1
Link to comment

UNC Duke je u 12 na areni, UNC je verovatno onom pobedom protiv Florida Stejta zagarantovao sebi mesto na turniru, rangira se negde kao deseti nosilac za sada, a Duke je posle 2 uzastopna poraza u produžetcima van turnira, trenutno kao četvrti po rankingu kod Lunardija ispod crte. Mičigen Stejt je u poslednja 4 koja su na turniru. Prva 4 nosioca su trenutno Gonzaga, Mičigen, Bejlor i Ilinoj. 

 

 

Link to comment

Duke je out sa ACC turnira posle 2 uvodne pobede zbog Kovida. U suštini kraj sezone za njih jer im je bila potrebna serija na ovom turniru da bi ušli na NCAA turnir. Morali bi da osvoje ACC ili bar da igraju finale da bi imali šansu. 

Link to comment

I evo Džordžtaun Petrika Juinga vezao 3 pobede i ušao u finale Big East-a. Ako sutra dobiju, upadaju naravno automatski na turnir, a ovako su totalno bez šanse za pozivnicu. Zato su ovi konferencijski turniri vrhunska zabava. 

Link to comment

https://fantasy.espn.com/tournament-challenge-bracket/2021/en/bracket

 

Verovatno najveći snub je Luivil ali su imali loš skor protiv quad 1 timova tako da jebiga. Najveći wtf je po meni što Mičigen Stejt mora da igra first 4 umesto recimo Sirakjuza. Ali malo za publiku i gledanost da bude Mičigen St - UCLA prvog dana.. Ove godine je inače u četvrtak first 4 umesto u utorak i sredu ko ranije a onda počinje prva runda već u petak. 

 

Gonzaga je neprikosnoveni prvi nosilac, bez poraza, pokušaće da postanu prvi tim od Hužersa 1976. sa perfektnom sezonom. U njihovom delu kostura je Ajova sa Lukom Garzom kao drugi nosilac.

 

Mičigen je verovatno najranjiviji prvi nosilac jer im se povredio Ajzea Livers koji je odličan igrač na obe strane terena. A i LSU je tu podcenjen kao osmi nosilac, igrali su finale SEC-a na jednu loptu koji je ove godine baš jak i dobili su kosku u vidu St Bonaventure koja ima odličnu sezonu. A u toj četvrtini kostura su im i Kolorado koji igra sa gore pomenutim Džordžtaunom i Florida Stejt. To je sigurno najinteresantniji kostur jer su tu i Ajona Rika Pitina koja je 15. nosilac i igra sa Alabamom koja je osvojila SEC ove sezone, a tu su i Teksas i Konektikat koji ulaze u turnir u odličnoj formi, Teksas je uzeo BIG 12 konferencijski turnir. Mičigen Stejt možda mora da igra first 4 ali ja verujem da oni to dobijaju lagano i onda da izbacuju BYU koji mislim da je na konto Gonzage dobio jako 6. mesto nosioca. 

 

Džordžija Tek koja je uzela ACC konf turnir je tek deveti nosilac i igra sa Lojola Chicagom čuvenim u prvoj rundi i onda i ako dobiju idu na Ilinoj. Tenesi protiv Oklahome Stejt gde je Kejd Kaninhem preti da bude najjača utakmica u prve 2 runde. Oklahoma Stejt je u odličnoj formi. Hjuston kao drugi nosilac ovde ima odličan žreb u prve 2 runde. 

 

Ovaj bracket sa Bejlorom mi je nekako meh, mislim da Florida ispada u prvoj rundi, Vilanova je osakaćena povredama, ne bi bilo iznenađenje da završe već u prvoj rundi iako su u reg sezoni osvojili Big East. Arkanzas i Ohajo Stejt očekujem da dođu do medjusbonog duela i naravno UNC Viskonsin je derbi prve runde. 

Link to comment

Ne verujem u Gonzagu, BYU je bio blizu da ih dobije u finalu. Ja cu da teram Ilinois do kraja, odlicno igraju, sinoc su dobili nakon produzetka mada su morali ranije sa zavrse. Dosunmu, Curbelo i konjina Cockburn (skupo prezime) ftw. 

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
5 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

Ne verujem u Gonzagu, BYU je bio blizu da ih dobije u finalu. Ja cu da teram Ilinois do kraja, odlicno igraju, sinoc su dobili nakon produzetka mada su morali ranije sa zavrse. Dosunmu, Curbelo i konjina Cockburn (skupo prezime) ftw. 

 

Gledao sam tu utakmicu, Suggs je pokidao. 

Link to comment

na areni 5 inače idu tennessee i oregon st iako ništa ne piše u programskoj šemi i uprkos tome što na petici obično idu samo dokumentarci :D neverovatno kako se tennessee raspada, 19 poena za poluvreme, i to zadnja dva keon ubacio na silu uz zvuk sirene.

Edited by Calavera
Link to comment

Nisam sinoć ispratio UCLA i Mičigen Stejt, to je bila dobra utakmica i preokret UCLA. Danas pogledao Floridu i VT, otišlo u produžetak, gledao drugo poluvreme Ohajo Stejta, otišlo u produžetak. Mislio sam da Tenesi može daleko, Oregon Stejt je bid thief, ne bi ni bili na turniru da nisu osvojili konferencijski turnir.. 

 

U 00:10 prenose Viskonsin UNC

Edited by theanswer
Link to comment

Ucon - Merilend u 00:10 i Oklahoma-Mizuri u 00:30 na 3 i 4. Ne znam kako su ovo odabrali.. 

 

Big 10 potop, ispao na kraju i Purdue od North Texasa..  

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...