Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

6 minutes ago, Heaviside said:

Jel bude nekad skandala, teorija zavere itd. vezano za izbor ucesnika turnira? Koliko komisija ima slobode prilikom selekcije? 

 

Naravno da bude, da nema toga ne bi bilo zanimljivo. Uvek se odluke preisputuju, to mu dodje kao sastavni deo. Npr one sezone kad je VCU usao na final 4 krenuo je sa tog first 4, cak mislim da je to bila sezona kad se prvi put igralo sa 68 ekipa. I skoro svi su bili saglasni da oni ne treba da budu tu kad ono medjutim. Prilicnu slobodu imaju u komisiji, koriste se razne metrike tipa od ove sezone neki NET sistem koji je zamenio cuveni RPI ali u sustini komitet ima potpunu slobodu i diskreciju.

Link to comment

Propustili ste 7 trojki i 21p Vase Pušice za Northeastern koji upada na turnir. Čovek je bukvalno jednom ušao sa loptom unutar linije 3p u napadu, ovi igrali zonu 40min. 7-12 za 3

Link to comment
jebeš košarku ako je ovaj guzati kratkonogi zdepasti Zion buduća zvezda NBA
To je baš smetalo Barkliju da bude jedan od najboljih svog doba :) E ovaj je već sa 18 godina teži, fizički jači i neuporedivo bolji atleta. Nezaustavljiv jedan na jedan, elitni defanzivac, sjajan osećaj za skok i pregled igre, veliki radnik, visok košarkaški IQ... ako ostane zdrav ne vidim kako neće biti superstar.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Ja mislim da St.John gubi sutra od AZ State-a pre nego što pravi turnir počne ali videćemo. 


Arena ima 5 prenosa u najavi od sutra u 5:15 gde je utakmica Minesote i Luivila. Sin Rika Pitina je trener Minesote, a znamo kako se završilo sa njim u Luivilu. 

Link to comment

ja sam ispunio bracket...

 

Duke dobiva Cuse u jednom polufinalu, UNC dobiva Tennessee u drugom...

 

UNC dobiva Duke u finalu, 87-82 :D

 

ocekujem isplatu od Yahoo-a cim se turnir zavrsi :D 

Link to comment

Nije ni komitet lud pa da otvori sa Minesota Luivil zbog Pitina. Matorom je verovatno ovaj meč bitniji od toga dal će PAO da uđe u plejof EL.

 

Ja Morrant nastupa u pola 10 protiv Marketa, potencijalni upset za Murray State koji je dobio konferenciju gde je Belmont koji je dobio Temple neki dan i večeras igra sa Merilendom što bi takođe trebalo da bude zanimljivo . Moožda bi New Mexico State mogao da iznenadi Auburn, poslednji meč su izgubili 4.1. istina konferencija im je slaba, ali imaju i poraz od Kanzasa u nekonferencijskom rasporedu od samo 3 razlike. Mada ni Kanzas nije baš bog zna šta u odnosu na njihove standarde ove sezone. Kanzas u 9 protiv Vase Pušice. Mičigen St ne bi smeo imati problema danas. Florida St je mislim potcenjena kao 4. nosilac. 

 

Od kasnijih utakmica Sirakjuz Bejlor deluje kao najznimljivija a najjača. Mičigen i Montana su i prošle godine igrali prvu rundu, pojma nemam kako je moguće da opet igraju, to ne bi smelo da se dešava. 

Link to comment

mislim da market prolazi lagano. belmont je zanimljiv, imaju wildera i mcclaina koji su dobri igraci. auburn bi morao da oduva new mexico state, oni su u SEC finalu pregazili tennessee koji je jedno vreme vazio za mozda i najbilju ekipu u ncaa. takodje, pobedili su ih i u regularnom delu tako da su oni u naletu, to bi bilo veliko iznenadejenje. floridu state takodje guram daleko, oni su pregazili virginiu u polufinalu. 

Link to comment

Skroz dobra utakmica. Minesota nije šuterska ekipa, imaju 5 trojki po utakmici, sada imaju 6 za poluvreme. Igraju sa ona 2 old school igrača dole, Luivilu treba Enoch kada je on na terenu, ide im dosta bolje. Minn igra skoro ko kod kuće, u De Mojnu se igra. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...