Jump to content
IGNORED

Nove pekare u gradu


yolo

Recommended Posts

1 hour ago, napadaj said:

Ako je preživeo burek sa bananom i eurokremom, preživeće i ovo.

Meni se slosilo, samo sto sam procitao.

Edited by Lancia
  • +1 4
Link to comment
15 hours ago, Tihajeza said:

Da se nadovežem na moj prethodni komentar "Nova vremena, nova deca, nove pekare..."

Ja neću probati, ali ako je nekom zagolicala maštu ova fusion cuisine, ima na Cvetku.

 

IMG-8d40faf84416582e62b98e41ed6a6570-V.jpg

Ok samo što lovački? Jel ulovio urnebes ili domaću svinju za slaninu?

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Da se nadovežem na moj prethodni komentar "Nova vremena, nova deca, nove pekare..."
Ja neću probati, ali ako je nekom zagolicala maštu ova fusion cuisine, ima na Cvetku.
 
IMG-8d40faf84416582e62b98e41ed6a6570-V.thumb.jpg.4cd8d0b23dfd144cfab06210cda61364.jpg
jab to probala. ionako je burek sa paprikom u pavlaci juznog banata ubivao! :hail:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment
  • 4 months later...

Burek kad Bake u Bul. uzeo aj da probam jer mi je jedini na tom potezu i poneo kući da ne gledam onu bubuljičavu mulariju operisanu od svake estetike umazanih trenerki od slina pavlake i kečapa i da ne lažem trenutno mi je ponajbolji, baš dobar ko god mu radio.

 

Znači Milane ŠDJ puši kurac! :D

 

 

 

Link to comment
  • 5 weeks later...

E jebiga nije više toliko dobar, tri zaredom, znači nije incident, onako baš osrednje, izgleda da kinez malo budžio kvalitet ispočetka.

I dalje nemam stabilan kvalitet u lokalu, vraćam se rajkoviću al on mi valja samo taze kad se puši i kad mi ga naklapara i jedem odma za pultom.

Link to comment
Niko da spomene Stankoski u Pančevu? Verujte da vredi otići samo zbog njih do tamo.
Probaj kod Kukica u Sremskoj Mitrovici, vredi otici iz BG samo zbog toga.

Treba oko 45 min od BG, posle do neke mesnice po kulen, sremske kobaje i pecenice. A onda u centar na domacu kafu od 100 dinara.

Vredi svakog cimanja.
Link to comment
1 hour ago, francuski sobar said:

E jebiga nije više toliko dobar, tri zaredom, znači nije incident, onako baš osrednje, izgleda da kinez malo budžio kvalitet ispočetka.

I dalje nemam stabilan kvalitet u lokalu, vraćam se rajkoviću al on mi valja samo taze kad se puši i kad mi ga naklapara i jedem odma za pultom.

Imaš Čedu kod Kalenića. Doduše zavisi kada jedeš burek.

 

Na bulevaru odmah iznad Đerma ima odličan bosanski burek, otvorile neke dve žene. Ostale pite/bureci su im onako, ali da mesom im ubija koliko je dobra. Imaju i gotova jela ali to nisam probao 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...