Jump to content
IGNORED

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

da, new rules je poejdinacno najbolji segment ako se uporedjuju sve tri emisije, ali maher ni priblizno nije ubedljiv kada intervjuise nekoga kao sto je to jon u svojoj emisiji.
Maherovi intervjui su opet razliciti od Stewartovih, tako da ih ja ne bih ni uporedjivao. Ionako se najveci deo njegove emisije (kao i ona stara na ABC - Politically Incorrect) zasniva na panel diskusiji sa najmanje 3 ucesnika gde je ceo cilj da oni raspravljaju medju sobom, a on da moderira sa strane.
kolber je ko hella, kad izadje iz lika, kao da zvezde padaju, ali i dalje ima sigurno 60 posto demokrata koji veruju da je republikanac.
Ja mislim da bar i 60% republikanaca misli da je on republikanac :lol:
samo da prijavim i da sam presla na dark side, procitala sam desetak strana o'rajlijeve knjige.
Ja sam procitao 1 celu njegovu knjigu i ne stidim se da priznam! :P
(Ja sam inače jedan od tih neopredeljenih, da ne kažem centrista, što je prilično nepopularno ovde :D)
Rece lepo Maher pre 2-3 nedelje kako je taj centar u danasnje vreme 1 mnogo zajebana stvar. Jer ovi sa desna nenormalno vuku jos desnije i onda ocekuju da se ovi drugi uvek pomere u desno i nadju u tom novom redefinisanom centru , jer je kao sto i vrapci na grani znaju biti levo mnogo un-patriotic i un-American. Tako da je logicno pitanje za tebe i sve druge centriste - da li ti onaj centrista sto se stalno pomera udesno ne bi li se odrzao u centru, ili si cvrsto drzis onoga sto mislis da je centar da i sam ne shvatas da polako postajes 1 levicar? :D
Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

da li ti onaj centrista sto se stalno pomera udesno ne bi li se odrzao u centru, ili si cvrsto drzis onoga sto mislis da je centar da i sam ne shvatas da polako postajes 1 levicar? :D
Mislim da je u USA ta podela totalno zaošinuta, te se ni ne trudim da se mapiram na USA političkoj sceni (i na australijskoj mi je dovoljno komplikovano da se pozicioniram kao glasač Zelenih sa odlučno liberalno-ekonomskim shvatanjima). Moji interesi se ne poklapaju ni sa jednom većinskom grupom, tako da neki masovni politički front ne može da računa na moju podršku.U svakoj pristojnoj evropskoj zemlji Obama bi bio desni centar ili tako nešto. Ali, eto, u USA je 1 musliman-komunista :lol: Znači, levičar sam koliko i Obama. Otprilike. EDIT. A toliko sam i musliman, LOL Edited by Indy
Link to comment
“We knew that, politically, once you get [the Bush tax cuts] into law, it becomes almost impossible to remove it. That’s not a bad legacy. The fact that we were able to lay the trap does feel pretty good, to tell you the truth," - Dan Bartlett, communications director under George W. Bush.
Link to comment
Richard Holbrooke, the US special envoy for Afghanistan and Pakistan, was in critical condition Saturday in hospital where he has been joined by family members, the State Department said. "This morning, doctors completed surgery to repair a tear in his aorta. He is in critical condition and has been joined by his family" at George Washington University Hospital in the US capital, State Department spokesman Philip Crowley said in a statement.
Link to comment
Even many Tea Party conservatives are not on board with Mr. Paul’s beliefs about scaling back the United States military worldwide. And Paul supporters look on the Tea Party with some disdain.
cool.gif
Link to comment
Ron Paul, omiljeni kongresmen PPPa...
Ajd, kad vec sve znas, ko bi trebalo da bude omiljen? Hillary? Nobelovac? Nader? Palin? Mislim, hajde daj iskoristi to tvoje megaznanje pa nas prosvetli...
Link to comment
Ajd, kad vec sve znas, ko bi trebalo da bude omiljen? Hillary? Nobelovac? Nader? Palin? Mislim, hajde daj iskoristi to tvoje megaznanje pa nas prosvetli...
Ako već treba neko biti omiljen, neka to bude Kristi Noem, evo zato što je zgodna riba, što su šefovi i prepoznali pa je sljedstveno tome izložila pravu i jedinu politiku Ronove partije.Bez brige, Rona nikad neće pustiti ni blizu tome da provodi išta što se tebi sviđa. A preseravati se, to može svatko, na različite načine. I Krugman, i Paul Jr, I Michele Bachmann, i Sarah Palin.. sve je to common sense. Čovjek je dio sistema, dopušta da ga sistem koristi tu i tamo gdje im zatreba i to se i ovim čermenšipom dokazuje.
Link to comment
Bez brige, Rona nikad neće pustiti ni blizu tome da provodi išta što se tebi sviđa.
Valjda ti, kao Natovac, treba da budes "bez brige" u tom slucaju. Bice i dalje humanitarnih ratova, izvoza demokracije, i tome slicnih aktivnosti na koje se tebi dize patka.Kad Ron Paul izjavi nesto sto je nekonzistentno sa principom individualne slobode, onda cu da razmotrim da mi postane neomiljen. Dotle me ovo ostalo tvoje sviranje 1 organu ne zanima dovoljno da bih npr. otvarao jutjub klipove (ili tvoje uvek prisutne linkove).
Link to comment
×
×
  • Create New...