Jump to content
IGNORED

Razno


korindjar

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jimmy Kowalski

    252

  • Ajant23

    162

  • MocaVukotic

    157

  • Sludge Factory

    154

upravo pogledah :) thx

 

kventin je cirkus zivi :) nisam super fan njegovih filmova ali njega bas volim i cenim.

i odlicna mu je ideja da hateful bude predstava, mislim da ce biti ludilo :)

Link to comment

Pa ovde je jos i dobar i miran kako ume da vergla. Prekidali su ga dosta, a verovatno i sekli u montazi. 

 

A Ridli je jos jednom pokazao da u srcu i dusi nije filmadzija (ko bi reko posle stotine iljada filmova koje je do sad snimio), nego "dizajner" :P

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Da li neko zna film u kome se mator i uticajan ludak nakaci nekoj siromasnoj devojci i krene da je salece, pa onda njegova zena sazna za to i onda zajedno krenu da je maltretiraju, pravdajuci svoje ludilo klevetom da je devojka njega saletala? Jos ako je radnja smestena u doba inkvizicije, pa je optuze za vesticarenje, to bi mi savrseno odgovaralo. A tek ako je radjen po romanu...

Link to comment

The Crucible

palo mi je to na pamet, ali mi treba film da je ta situacija koju sam opisala glavni motiv. Znaci narcisoidni matorac i njegova podjednako narcisoidna i ljubomorna zena kojoj potajno treba rivalka da bi se kroz sukob dokazala i osetila voljenom. 

Link to comment

Da li neko zna film u kome se mator i uticajan ludak nakaci nekoj siromasnoj devojci i krene da je salece, pa onda njegova zena sazna za to i onda zajedno krenu da je maltretiraju, pravdajuci svoje ludilo klevetom da je devojka njega saletala? Jos ako je radnja smestena u doba inkvizicije, pa je optuze za vesticarenje, to bi mi savrseno odgovaralo. A tek ako je radjen po romanu...

 

Jedino što mi pada na pamet je film koji je rađen po knjizi Patriše Hajsmit; "Sovin huk".

Šabrolova verzija; Le cri du hibou (1987) ili verzija iz 2009 god. "The Cry of the Owl".

Daleko je to od onoga što tražiš, ali ima neke elemente koje mogu da te zadovolje...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...