Jump to content
IGNORED

Razno


korindjar

Recommended Posts

Mislim da nije upućeno tebi, nego zakiju, mada ne mogu da znam tačno, jer taj post nisam čitao.

da, ne čitaš a razmišljaš o njemu u te sitne sate, pritom ga ne vadiš iz usta... nonsens :cry:

Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jimmy Kowalski

    253

  • Ajant23

    162

  • MocaVukotic

    157

  • Sludge Factory

    154

ništa te nisam skapirap

 

Rekao sam zakintosu da nije dao link. Naravno da ga nije dao zato što je na svoj univerzalno tipičan način ponovo vrlo ozbiljno ušao u humor i u svom stilu uspeo da prodre duboko izbegavši da izazove ijedan, makar i najmanji razlog za osmeh, a kamoli smeh.

Edited by Ajant23
Link to comment

Rekao sam zakintosu da nije dao link. Naravno da ga nije dao zato što je na svoj univerzalno tipičan način ponovo vrlo ozbiljno ušao u humor i u svom stilu uspeo da prodre duboko izbegavši da izazove ijedan, makar i najmanji razlog za osmeh, a kamoli smeh.

tako, slobodno me pomeni. kako bih mogao da dobijem repliku a neću ti odgovoriti u stilu sadasnjeg predsednika onomad u skupstini  :)

šta te konkretno tišti? jer deluje mi da su te maligani ščepali, pa na trenutak imaš histerično smejanje na moje postove a onda zapadas 

u tesku depresiju i tako u krug. a ne shvataš da si u problemu zavisnosti...šta ti konkretno smeta? da možemo pristojno da komuniciramo...

Link to comment

Al je zato odgledao sve filmove sa liste. Kako ti stojis sa tom listom u smislu broja odgledanih filmova (pri tome molim da zaobidjes moju sklonost ka listama (makar one bile i nabrojnog tipa) i kvaliteta liste)?

Link to comment

Uf, ovo je bas jedna losa lista, moze da se probere par naslova, ali generalno film koji na IMDb-u pogledalo pedeset hiljada ljudi nikako ne moze da se uvrsti u moju omiljenu kategoriju: hidden gem. Spremicu jedno 50- ak tegli finog dzema kada nadjem malo slobodnog vremena i ostavicu u spajzu, pa ko voli neka se pocasti. A moracu da postavim Ajanta ispred vrata da plasi malu decu i tako...

Link to comment

Evo jos jedne listice potencijalnih hidden gemova. Opet nisam pogledao nista :isuse:

 

http://www.tasteofcinema.com/2015/the-30-most-underappreciated-american-movies-of-the-21st-century-so-far/

samo dva: hotel od milion dolara i zavet. oba su odlična i nezasluženo potcenjena kod pučanstva i profesionalnih znalaca.

inače, imam generalno nepoverenje prema USA filmu pa je potrebna žešća preporuka da se odlučim na nešto iz ovog veka. ipak, ima.

Link to comment

Pledge je ubedljivo najbolji film od nabrojanih..

 

Frailty je prilicno dobar, Paxton se dobro snasao kao reditelj, a McConaughey u modu kakvog ga vecina zna iz True Detectiva..

 

Cudi me da na listu nisu stavili Brada Andersona. Masinista i Session 9 se uklapaju u koncepciju liste..

Link to comment

Lista sa puno dobrih filmova:

 

http://www.tasteofcinema.com/2015/the-50-best-neo-noir-movies-of-all-time/

 

Mislim da sam od ovih 50-ak filmova, gledao 40-tak.

 

Doduše, mnoge od ovih filmova teško da bih svrstao u neo-noir, više su klasični kriminalistički.

 

Obratiti pažnju i na rezervnu listu na 4. strani liste pod Other Notable Neo-Noir Films Of The Past 50 Years.

I tu ima pravih bisera.

 

Bode oči što nigdje nema nekih od najznačajnijih neo-noir filmova poput Chinatown, The LA Confidential, The Big Lebowski, The Friends of Eddie Coyle, The Hit, The Things You Do in Denver When You're Dead...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...