Jump to content
IGNORED

Razno


korindjar

Recommended Posts

Mi smo se već ranije beše asložili™ oko Big Bad Wolves?

 

Jesmo, ali to nije sad bitno. Razliciti ukusi.

 

Smesno je okaraktersati kao lupetanje sto mu je BBW bio jedan od najboljih filmova pre dve godine ili mu je Mad Max ove. Nije on ni pravio bas neke liste (i sam je priznao da nije odgledao stosta iz ove godine, jer je bio zauzet svojim filmom). Prosto su mu se svideli ti filmovi, pa ih izdvojio..

 

 

 

dobro bre.... vech smo naucili da oni to uglavnom jedni drugima cine usluge

 

nego hmmmm..... ovo mi se vech ne svidza; http://www.rottentomatoes.com/m/the_hateful_eight/reviews/?type=top_critics

 

Sto? To je sasvim visok procenat. Ja sam ocekivao vecu polarizaciju.

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jimmy Kowalski

    253

  • Ajant23

    162

  • MocaVukotic

    157

  • Sludge Factory

    154

vezano za "viktoriju" i snimanje u jednom kadru. koji bi, već viđen, film mogao tako da se odradi?

meni su pali na pamet "vož u vodi" polanskog i "moderato kantabile" pitera bruka.

Link to comment

Kao što reče Stjuart za Hičkokovu egzibiciju, glavna zvezda na setu je kamera.

 

Već smo pisali na ovom topicu o te dve gluposti koje je srećom Hičkok saranio za dosta narednih generacija: jedan kadar u Konopcu i 3D u Pozovi M radi ubistva...

Edited by Ajant23
Link to comment

Naravno da nije u jednom kadru kao što ni, recimo, Avatar nije stvarno u 3 dimenzije, ali srećom se stvorila prilika da se na nesporazumu izgradi jedna vrsna šala... 

Edited by Ajant23
Link to comment

Је ли неко приметио што је на мислим Првој навече 31-ог емитован филм ”Раскид” (The Break-Up), са Џенифер Анистон и Винс Воном?

Напокон да на празнично вече пусте неки филм и за оне који су депримирани  :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...