Jump to content
IGNORED

Razno


korindjar

Recommended Posts

zastom nemci, francuzi, italijani...sinhronizuju filmove i serije? meni je to potpuno neshvatljivo i veoma glupo.
S kulturnim identitetom u Evropu! :lol: Nego, kad budeš čuo Džona Vejna u "Crvenoj reci" kako priča mađarski, ništa ti više neće teško pasti.
Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jimmy Kowalski

    252

  • Ajant23

    162

  • MocaVukotic

    157

  • Sludge Factory

    154

popboks Vesti | 19:50 | 25.12.2009.Prokletnici kod CronenbergaU novom filmu Davida Cronenberga, The Talking Cure, glavnu ulogu igraće Keira Knightley.Pored nje, u filmu će glumiti i Cristoph Waltz i Michael Fassbender, koje smo mogli ove godine da vidimo u Tarantinovim Prokletnicma, objavio je The Playlistblog.Film će biti snimljen po drami Christophera Hamptona The Talking Cure o mladoj pacijentkinji terapeuta Carla Junga, Sabini Spielrein, koju su izludeli roditelji. Jung pokušava da je izleči od straha od roditeljske kazne Freudovim metodama u švajcarskoj klinici u Burgholcliju i dolazi do novih otkrića u psihologiji podsvesnog.Waltz igra Junga, a Fassbender njegovog učitelja Sigmunda Freuda.S obzirom da je australijski distributer Hopskotch Films već otkupio prava na film, izvesno je da će biti snimljen pre ranije najavljenog Cronenbergovog projekta, adaptacije Cosmopolisa Dona DeLilla.Film će najverovatnije biti sniman u Nemačkoj.
cool.gif
Link to comment
popboks Vesti | 11:18 | 06.01.2010. 23. James BondU toku su pregovori između producenata novog filma o Jamesu Bondu i Sama Mendesa koji bi trebalo da režira 23. film o agentu 007, prenosi THR.Pripreme za snimanje su u toku, iako je nedavno najavljeno moguće odlaganje nastavka zbog prodaje serijala na koju se sprema kompanija MGM.Početak snimanja nije preciziran, iako je Daniel Craig koji će po treći put glumiti Bonda, u oktobru izjavio da početak snimanja očekuje krajem ove godine.Scenario za novi film pisao je već ustaljeni scenaristički tim Neal Purvis i Robert Wade, u saradnji sa Peterom Morganom (Kraljica i Frost - Nikson).Sam Mendes će režirati i filmsku adaptaciju stripa Propovednik.
Kate mora igrati Bond devojku u filmu! :)
Link to comment
da nisi malo miskastovo?ako mislis na Winslet pre bi ona mogla da glumi Bonda.
Daj ne zezaj! Sta fali Kati? Bas bi mogla da igra neku sofistikejted fam fatal™. Kate_Winslet.jpg -_-
Link to comment

Pa sta bi joj falilo? Plus suprugu da ucini (ako bude on rezirao). Ne mora to da bude neka velika uloga, ali vazna. Onako cameo, par scena, segsi u nekom baru, za sankom, ili tako nesto. Posle, naravno, u krevetu sa glavnim bajom i to je to... :P

Link to comment
Pa sta bi joj falilo? Plus suprugu da ucini (ako bude on rezirao). Ne mora to da bude neka velika uloga, ali vazna. Onako cameo, par scena, segsi u nekom baru, za sankom, ili tako nesto. Posle, naravno, u krevetu sa glavnim bajom i to je to... :P
jos ti fali Lepa Brena i ti bi napravio Zikinu Bond Dinastiju
Link to comment

nenenee, ja sam kontao da je sladz ovde ispao u pravu. meni bi bilo super da uzmu i daju mendezu ili jos bolje gondriju i grupi slicnih veseljaka da umetnizuju bonda. ja bi to kao narod sve pozlatio

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...