Jump to content
IGNORED

Razno


korindjar

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jimmy Kowalski

    252

  • Ajant23

    162

  • MocaVukotic

    157

  • Sludge Factory

    154

15 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Većinom je u pravu (dobro, za ovo što sam gledala) ali Death Becomes Her je bre dobar film. U vezi Sphere, jeste, sve razumem, ali jednostavno volim a ljubav je iracionalna, to mi je gilti pležr.
IMG-0384.gif

A Good Year ne volim ali ne može to da bude najgori film Ridlija Skota ni u ludilu, ne pored onog Biblijskog sranja i onog pobačaja sa Orlando Blumon, takođe AGY nije gori film od Robina Huda. Na jednom mestu je rekao i kako je Die Hard 2 užasan (u delu kad priča o Mektirnanu, mada je DH2 režirao bivši muž Đine Dejvis), za to —> mrš & fuck off! Malo se tu izvukao jer je u istom pasusu potvrdio i veliku istinu da Last Action Hero nije loš (correct).

Link to comment

ne umem bas u filmove ako je alien 3 na ovoj listi, meni je bolji od drugog dela u svakom slucaju.

samo prica o robijasima na ivici svemira je dovoljno zanimljiva

verovatno je bio problem ubaciti aliena bas zbog robijasa

scenografija isto, zapamtis atmosferu

engleski(australijski?) akcenat, isto detalj 

  • +1 1
Link to comment
53 minutes ago, Patty Lee said:

U vezi Sphere, jeste, sve razumem, ali jednostavno volim a ljubav je iracionalna, to mi je gilti pležr.

 

Isto, to je film za koji znas da je sranje, ali ima ono nesto. Bas pravi primer gilti plezra. Zapravo pogodio je atmosferu misterije vece od zivota, naucnickog rada i istrazivanja okeanskih dubina, plus zarobljenost na toj dubini. Sta covek vise da pozeli i sta mu vise treba? :sleep:

 

  

53 minutes ago, Patty Lee said:

Na jednom mestu je rekao i kako je Die Hard 2 užasan

 

Dobro, ali je rekao da je bolji od 4. i 5. dela. Meni je Die Hard 2 isto gilti plezr, a za Mektirnanov Die Hard 2 (odnosno, je li, zvanicnu trojku, mada je on sustinski dvojka i ostali ne postoje sto se mene tice; zvanicni Die Hard 2 je elseworlds tale :sleep:) se slazem da je potcenjen jako. 

 

Inace, bas bih voleo da se Mektirnan vrati nekim dobrim flikom. 

 

Da dodam, meni je gilti plezr i Donerov/Vacovskkih Assassins. Skroz zabavan akcijas sa interesantnom idejom, cak je i Stalone poradio na smanjivanju facijalnog grca.

 

Edited by Sludge Factory
  • +1 1
Link to comment

@villiem Neeeee :laugh: Ovo ti je lista gde lik bira od svakog reditelja njegov najgori film (od tog konkretnog reditelja), ne upoređuje opuse, mada pravi neku rang listu koja čini mi se nije skroz random (tu onda vrv rangira odabrane filmove od najgoreg do… najmanje najgoreg?). 

  • Haha 1
Link to comment

heavy

guglao mank killer zajedno

 

od onoga sto sam naknadno sad video ima dosta sto je i meni negledljivo

 

jel smatra neko da je Grand Torino los film Istvuda, a ostali su sasvim solidni uglavnom

 

 

Link to comment
6 minutes ago, Sludge Factory said:

 

Inace, bas bih voleo da se Mektirnan vrati nekim dobrim flikom. 

 

Pa i ja ali mrka kapa, neće niko s njim da radi od kada je bio heavy umešan u onaj skandal sa Entoni Pelikanom.

Inače, mnogo volim prva pri dela DH, ovo posle nisam ni gledala, znam samo da ima neki nastavak sa Džastinom Longom, sad tek vidim da postoji još jedan iz 2013. :isuse:

  • +1 1
Link to comment
40 minutes ago, villiem said:

heavy

guglao mank killer zajedno

 

od onoga sto sam naknadno sad video ima dosta sto je i meni negledljivo

 

jel smatra neko da je Grand Torino los film Istvuda, a ostali su sasvim solidni uglavnom

 

 

Gran Torino bas dobro stari, vise mi se sad svidja, nego kad sam ga prvi put gledao. Cry Macho je tezak krs Istvuda.

  • +1 1
Link to comment
52 minutes ago, Sludge Factory said:

 

Da dodam, meni je gilti plezr i Donerov/Vacovskkih Assassins. Skroz zabavan akcijas sa interesantnom idejom, cak je i Stalone poradio na smanjivanju facijalnog grca.

 

Sad vidim edit. Ja Assassins iz nekog razloga stalno mešam sa Specijalistom iz 1994. A volim ga najviše zbog Džejms Vudsa koji je tu kompletno nenormalan.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Patty Lee said:

Sad vidim edit. Ja Assassins iz nekog razloga stalno mešam sa Specijalistom iz 1994. A volim ga najviše zbog Džejms Vudsa koji je tu kompletno nenormalan.

 

Ni taj nije los isto, bas zbog njega, slazem se.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...