Jump to content
IGNORED

Razno


korindjar

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jimmy Kowalski

    252

  • Ajant23

    162

  • MocaVukotic

    157

  • Sludge Factory

    154

@i'm with the pilots, hvala puno! ja sam se vec sad umorila od dogovora diskusija i jurnjave za karte, pustaju online na kasicicu a niko od drustva nece da se zrtvuje da ceka u redu pfff

videcemo, valjda ulovimo bar nesto vredno cele trke

Link to comment

@i'm with the pilots, hvala puno! ja sam se vec sad umorila od dogovora diskusija i jurnjave za karte, pustaju online na kasicicu a niko od drustva nece da se zrtvuje da ceka u redu pfff

videcemo, valjda ulovimo bar nesto vredno cele trke

Moje iskustvo je da nema vajde od cekanja, sve moras organizovati sam i ici u blickrig varijantu ako ti je stalo, jer cinjenica je da drugima nikad nije toliko stalo koliko tebi a onda propustis svasta dok cekas da se svi dogovore, provere kalendare, pitaju momke i devojke i nadju ko ce cuvati dete jedno vece. Ja sam malo ~izdresirala neke ljude, ali ne moze se sa svima lako ;D

Link to comment

Moje iskustvo je da nema vajde od cekanja, sve moras organizovati sam i ici u blickrig varijantu ako ti je stalo, jer cinjenica je da drugima nikad nije toliko stalo koliko tebi a onda propustis svasta dok cekas da se svi dogovore, provere kalendare, pitaju momke i devojke i nadju ko ce cuvati dete jedno vece. Ja sam malo ~izdresirala neke ljude, ali ne moze se sa svima lako ;D

ah pa naravno da ce tako biti na kraju. no nada umire poslednja :D

bila sam se bas nameracila na ovaj nas novi s mirjanom karanovic i za to smo nasli (po recima nalazaca, "ishchupali" :D ), i za neki o giacometti-ju "final portrait"(stanley tucci rezirao, geoffrey rush igra ovog, nemam pojma sta da ocekujem sem sto volim giacometti-ja kao umetnika, znaci totalni blef), videcemo za dalje...

Link to comment

Videh sad da i "Die Blumen von gestern" ide na Berlinalu, ali to ide i po ~svim gradovima u redovnom bioskopu sada pa mozes negde u miru pogledati. Meni se film jako svideo, jako te dobro nasmeje, a inace je i dobar emotivni rolerkoster, nisam to ocekivala s obzirom na generalnu temu filma u kojoj su glavni likovi istoricari holokausta. Odlicna gluma pride (Lars Eidinger, Adele Haenel).

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Tom_and_Jerry_Free_PNG_Clip_Art_Image.pn

 

Da im i ovde poželim srećan sedamdeset sedmi rođendan!

 

Dočekali su vreme u kome njihova pojava odavno transcendira okvire crtanog filma, odrasli su za Razno...

Edited by Ajant23
Link to comment

Videh sad da i "Die Blumen von gestern" ide na Berlinalu, ali to ide i po ~svim gradovima u redovnom bioskopu sada pa mozes negde u miru pogledati. Meni se film jako svideo, jako te dobro nasmeje, a inace je i dobar emotivni rolerkoster, nisam to ocekivala s obzirom na generalnu temu filma u kojoj su glavni likovi istoricari holokausta. Odlicna gluma pride (Lars Eidinger, Adele Haenel).

gledam bas sad na programu je u nedelju u 4.15pm a imam taj "final portrait" isti dan u 6pm pih!

videcu drugde, zvuci zanimljivo

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...