Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

On 31. 3. 2024. at 16:55, NevenMan said:

A sta su Hamas i slicna bagra? Kanda zaboravis da tvoje akcije imaju posledice

 

Niko ovde ne drži Hamas kao sliku u profilu. Tako da si sam u ekskluzivnom društvu ljubitelja genocida.

  • +1 4
Link to comment

Snimak posledica tog izraelskog bombardovanja jasno označenog konvoja humanitarne organizacije World Central Kitchen, koji se kretao rutom dogovorenom s izraelskom vojskom i kojom prilikom je poginulo sedmoro humanitaraca.

 

Izgled najvećeg kliničkog centra u Pojasu Gaze Al-Šifa po završetku intervencije izraelske vojske.

Edited by vememah
Link to comment

Iako se pise konvoj, ako sam dobro video, vozila nisu bila bas tako blizu, a oba (ili cak i tri) su pogodjena. Nema sanse da je ovo bilo slucajno

  • Hvala 1
Link to comment

Teško nagađanje, na osnovu par fotki, no liči kao da su koristili AGM-114R9X, te ako jesu možda su pogrešili metu ali su je pogodili baš precizno, te nema govora o slučajnosti. 

Link to comment
9 hours ago, Lezilebovich said:

Iako se pise konvoj, ako sam dobro video, vozila nisu bila bas tako blizu, a oba (ili cak i tri) su pogodjena. Nema sanse da je ovo bilo slucajno

Pogodili prvo vozilo. Drugi dosao da pokupi prezivele, pogodili ga. Treci isto tako.

  • Tužno 1
Link to comment
On 31. 3. 2024. at 18:36, Serena said:

Mozda bi najbolje bilo da se more otvori, da ovi gladni krenu peske ka Egiptu, a onda na pola puta da se zatvori...:sad:

Teren u Gazi da se poravna isparcelise i dodeli zasluznima za uspostavljanje vecnog mira i stabilnosti u regionu. 

 

 

U Italiji na mnogim univerzitetima i srednjim skolama (Trst, Bolonja, Piza, Napulj, Rim) profesori i studenti  potpisiju peticije za prekid saradnje sa Izraelskim univerzitetima zbog genocida u Gazi.

 

Oh ne znas koliko je to jednostavno kad nemas skrupula. Ako su Turci mogli da izbace Jermene u pustinju i puste ih da se snalaze (aka umur), uradice to i Izraelci. Na kraju ce kriviti svet sto nije vise pomogao Palestincima.

 

Neverovatno je da jedna tako mala zemlja drzi ceo Zapad u saci. Svaka im cast, trebalo je sve to potkupiti. I jos neverovatnije da ne postoji niti jedan politicar koji ce da kaze da je dosta bilo. Jos od napada Rusije na Ukrajinu svi na Zapadu su kao u nekoj globalnoj hipnozi. Ako je neko Rus, ili sad Palestinac, sve je dozvoljno, ne tretiraj ga kao ljudsko bice. Pravi arijevski pogled na svet, Hitler da im pozavidi.

  • +1 1
Link to comment

U Gardijanu opisuju ovaj očigledan ratni zločin nad 7 humanitaraca World Central Kitchena: tri vozila su pogođena na tri potpuno različita mesta međusobno udaljena skoro kilometar (1. i 2) odnosno skoro 2 km (2. i 3), a drugi i treći projektil su usledili nakon što su humanitarci obavestili izraelsku vojsku da su napadnuti.

 

Ima i mapa.

Spoiler

v2HlIID.png

 

Koja govna.

Edited by vememah
  • +1 5
Link to comment

Sta bi ti sad.

 

Suspendovace nekog porucnika na tri meseca dok traje istraga i posle ga prebaciti na drugo radno mesto.

  • +1 1
Link to comment

Opet,lepo je videti i da nad USA ima neko jači,zanimljivo,nikad nisam mislio da ću za života videti USA kao nečijeg vazala.

Link to comment
51 minutes ago, Shan Jan said:

Oh ne znas koliko je to jednostavno kad nemas skrupula. Ako su Turci mogli da izbace Jermene u pustinju i puste ih da se snalaze (aka umur), uradice to i Izraelci. Na kraju ce kriviti svet sto nije vise pomogao Palestincima.

 

Neverovatno je da jedna tako mala zemlja drzi ceo Zapad u saci. Svaka im cast, trebalo je sve to potkupiti. I jos neverovatnije da ne postoji niti jedan politicar koji ce da kaze da je dosta bilo. Jos od napada Rusije na Ukrajinu svi na Zapadu su kao u nekoj globalnoj hipnozi. Ako je neko Rus, ili sad Palestinac, sve je dozvoljno, ne tretiraj ga kao ljudsko bice. Pravi arijevski pogled na svet, Hitler da im pozavidi.

Jbg ja popio ban jer sam kvotvao neki desničarski strip, a nisam ni znao niti danas znam ko je, čiji je, neki forumaš zlikovac ga okačio. 

Ali @Krošek vreba kao hellfire. :lol:

Pazi se. 

Edited by Zaboravan
Link to comment
×
×
  • Create New...