Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

Pričao Žika Baba u jednom podkastu da mu je pesmu "ko me terao" obradio neko iz Hrvatske i zaradio gomilu para.

Žika je bio u fazonu ko ih jebe ,neka im je na čast ...

Koja je to obrada ?

Link to comment
14 hours ago, alamo said:

Mrle je producent albuma, član benda i koautor većine pesama. I kum :s_d:


Ali komentar :laugh::laugh::laugh:
 
Quote

 

Goran

Dobro je liči malo na Tamo gde ljubav počinje od Crvene Jabuke.

 


Meni emocija pesme vise vuce na "Ne dam da ovaj osecaj ode" :laugh::laugh::covid19:
Šalu na stranu, nadam se da ovo nije najbolja pesma na albumu. Posto si preslusao album, reci ima li dobrih pesama kao sto su Ptice, Dah, Andjeli, Zovem?
Pocetak istoimenog albuma iz 2012 je nesto od cega su, po kvalitetu, sve dalje. Nedostatak ozbiljne konkurencije ih sprecava da se presele u lepe uspomene.

Link to comment
22 hours ago, Fakundo Sava said:

Pričao Žika Baba u jednom podkastu da mu je pesmu "ko me terao" obradio neko iz Hrvatske i zaradio gomilu para.

Žika je bio u fazonu ko ih jebe ,neka im je na čast ...

Koja je to obrada ?

 

 

Link to comment
On 16.9.2021. at 9:25, wayfaring stranger said:

Ali komentar :laugh::laugh::laugh:
 


Meni emocija pesme vise vuce na "Ne dam da ovaj osecaj ode" :laugh::laugh::covid19:
Šalu na stranu, nadam se da ovo nije najbolja pesma na albumu. Posto si preslusao album, reci ima li dobrih pesama kao sto su Ptice, Dah, Andjeli, Zovem?
Pocetak istoimenog albuma iz 2012 je nesto od cega su, po kvalitetu, sve dalje. Nedostatak ozbiljne konkurencije ih sprecava da se presele u lepe uspomene.

 

ptice-dah-andjeli je neverovatan pocetak, andjeli verovatno najdrza rebel star pesma...

ali meni je demoni zapravo najkonzistentniji i najkompletniji album.

 

generalno omiljeni domaci bend od osnivanja, vec rekoh negde srpski pernice brothers.

 

ova nova pesma zvuci malo obicno i predugo, ali videcemo...

 

molim vas (inkale) odstampajte plocu bolje nego reku!!! ono je uzas.

i da li ima sanse da demoni budu izdati u nekom fizickom formatu?

Edited by kurdi
Link to comment
7 hours ago, kurdi said:

molim vas (inkale) odstampajte plocu bolje nego reku!!! ono je uzas.

i da li ima sanse da demoni budu izdati u nekom fizickom formatu?


Milan je sam štampao tu ploču i ispala je kao što je ispala - da sam se ja pitao vratio bih im ceo tiraž i zapalio fabriku... Što se "Demona" tiče on baš nije čovek koji se vraća unazad, ali jednom kada završimo sa novim albumom mislim da taj razgovor da se "Demoni" objave i na (nekom) fizičkom izdanju može da uspe. 

Link to comment
15 hours ago, kurdi said:

ptice-dah-andjeli je neverovatan pocetak, andjeli verovatno najdrza rebel star pesma...

ali meni je demoni zapravo najkonzistentniji i najkompletniji album.

 

generalno omiljeni domaci bend od osnivanja, vec rekoh negde srpski pernice brothers.

 

ova nova pesma zvuci malo obicno i predugo, ali videcemo...

 

Tim pesmama je veoma visoko podigao lestvicu tj. pokazao sta i koliko moze. Secam se da sam pustio album lisen bilo kakvih ocekivanja. Prva pesma, tup u glavu. Pustio sam je par puta uz zelju da cujem sledecu, ali ta ne dozvoljava. Pustio sledecu, isto. Slusam i ne verujem. Tih par pesama je za bilo koju antologiju. Svaki sledeci album pustim, ocekujuci nesto da me odusevi. Ali nista. Za sada, no bice.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...