Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

 

 

 

ovo je pula, a ne rijeka kompilacija.

kakvo divno drkanje medju pocetkom i zavrsetkom najlepseg poluostrva.

 

team pula muzicki, al rijeka je prvi miris mora i luke kad se skines sa autovoza, svake godine, trajalo je deceniju.

 

Link to comment

Kada vidim da neka naša grupa pokusava da peva na engleskom pored svog sopstvenog jezika, ja to neću da slušam uopšte. 

 

Mislim da su jezik, reci i način na koji se one pevaju jedan od najvažnijih, ako ne i najvažniji element, u pop muzici. 

 

Link to comment

Treba tebe gajiti na ovom forumu, ali ne treba citati tvoje postove. Prvo, brejkersi nemaju zivi album, kad ono dva, sada ti smeta sto neko peva na nematernjem jeziku, bez obzira sto pravi odlicnu muziku. Da ti mozda ne smeta sto Eyot nema vokal i sto su im naslovi kompozicija na engleskom? Kakav li je tek greh izdavati za stranog izvodjaca? Gde je tu patriotizam, placanje poreza i ljubav prema neznim pahuljicama kakva si ti? Nesto razmisljam, posto ti sve smeta, da nisi trudan?

 

Evo jos jednog koji nema pesme, ali ima genijalnost.

 

 

Edited by wayfaring stranger
Link to comment
  • 3 weeks later...

Ne znam da li ga je kacio neko
 


 

Bayat
Ljudi iz NSa ga mozda znaju
Cesto svira u Shamrocku, Ajnfortu itd
Uglavnom je radio cover-e.. meni je fenomenalan jer izvode pesme bendova koje obozavam

Sad gura i ovu pricu sa svojim bendom.. dopadljivo je.. izbacili su album i ovo je jedna od pesama sa prvog, a uskoro stize i drugi album.

Inace peva i u Generaciji 5 (ne znam da li je jos tamo pretpostavljam da jeste).

A ljudi ga znaju i iz onih nasih show-ova tipa 3 boje zvuka ili ja imam talenat, ili nesto slicno

Meni su zurke/svirke koje su oni pravili po NSu uvek bile dogadjaji koju su se morali posetiti.. fenomenalna atomosfera i zezanje a i lik stvarno ima dobar glas.

Link to comment

aha, fino je
samo ne znam koliko to kod nas pije vodu jer radi tekstove na engleskom jeziku

jbm li ga
kad su izbacili album, preslusao sam ga par puta, ne prvu loptu mi neke pesme nisu legle jer su mi delovale mirnije i sporije za glas kakav poseduje (na svirkama bas urla i grmi :D ), ali su mi posle 3-4 slusanja bas usle u uho i skroz mi je kul

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...