Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

On 2.9.2019. at 16:24, sherman said:

jeste Zivka, evo upravo ti razdragano mashe onom skrndavom rucicom.

 

pusa za sve, jel sam propustio nesto?

 

aj stvarno, podelite ovu pesmu na svojim fejsbucima i tviterima, nemojte da ste jajad. 

 

ko sheruje pesmu dobija od mene letovanje u sutomoru, pun pansion, 7 dana. plus 3 nezaboravna dana u borci na vodi. 

 

 

Mislim da sam u Sutosmoru bio a u Borči sam radio kad je Infostan bio otvorio radnu jedinicu tamo. 

Borča je kaubojština, to je termin koji smo koristili dok smo radili tamo.

 

Sve sam lajkovao i šerovao, ne mora letovanje ni dani u Borči, daj ovčetinu neku, but i potrbušinu. 

 

:grozan:

Link to comment

https://soundcloud.com/44100hzsocialclub/premiere-631-tapan-jbit-aala-khiam-soundway-2019

 

TAPAN Meets Generation Taragalte - Jbit Aala Khiam [Soundway] 2019

Soundway presents the unique results of a one-off 2018 meeting in Marrakech between Belgrade-based tribal/techno/industrial outfit Tapan and the nomadic Touareg electrified desert-blues group Generation Taragalte. A dark, desolate and potent collision of the electronic drone-jazz of Belgrade and the windswept, desiccated psych-guitar riffs of the Moroccan Sahara.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hm, treba mi mala pomoc.

 

Ovde sam par godina (2016-2018) nasao jednu domacu grupu koja je vise pop nego rok.

Ako nisam nesto pomesao negde su iz Vojvodine. Kacili su muziku na youtube dosta i imaju jedan spot sa sumom i nekim mostom iza njih.

Prilicno pop i lagana melodija. Ima ih dosta u grupi (tip 6,7 clanova)

 

PS.

Izbrisao sam zeni sa usb muziku u kolima pa sad skupljam.

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...