Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

i prethodni menadzeri su bili laki. pogotovo prve verzije. kasniji pecevi su bili tezi.btw. 2 sezona sa partiznaom. scepovic na 8 meca 17 gola...

Edited by 189-
Link to comment

Na kraju sam odustao od igre sa Deportivom jer je nemoguce bilo sta uraditi a evo i zasto.Budzet za plate je 500k a ja u startu imam 920k plata mesecno.Duguju oko 100+ miliona.Od svakog prodatog igraca u kasu za transfere se slije 10% od vrednosti.Nemam vremena ni zivaca da se bakcem sa tim.

Link to comment

Polako, ja prvo sa Chievom moram da se izborim. Nije bash toliko zajebana situacija kao to sto si pomenuo, ali isto frka s parama, tako da se uglavnom snalazim sa ovim sto imam.

Link to comment

Pa i ja bi se snalazio al kako da se snalazim sa njima kad mi treba bar 6-7 sezona da otplatim dug a ja se ne secam kad sam zadnji put odigrao vise od 3-4 sezone sa nekim klubom.

Link to comment
Sad vidis kako je Adzicu :PJos kad bi i on odustao od svega...
:D ja problema sa kesom nemam jer je :ziga: doveo u klub 1 hrvatskog tajkuna josipa cacica koji sipa i sipa. cim je stigao ubacio 80 milki za transfere pri kraju prosle sezone u kojoj sam zavrsio na zavidnom 6. mestu uz osvojen liga kup! :) potprosio sam oko 350 miliona za 2 godine, a prodao kilo igraca za oko 80. ali sve pokrije cacic :D najmanje sto ocekuje ove sezone je plasman u cl :isuse:post-1365-13206986308304.jpgvako to nekako izgleda. sad pred pocetak sezone sam doveo papadopulosa za 45 milki, mvilu za 40 i sissoka za 40. iker munain i moura 60 milki :D hteo jos i krossa i hulka ali ih ne daju bajern i porto ni za 60-70 :isuse: brahimi i fetfatzidis kidaju, kameni i sinan bolat na golu.:ziga: se polako sprema za fotelju
Link to comment

In the meantime, maleni Chievo je napravio najveci transfer do sada - Bradley je otisao za 5.5 miliona u Inter. Dovedeni su Foggia, Alvarez na pozajmicu iz Intera, i neki DM sa kul imenom iz PSGa - Granddi Ngoyi. Puca se na kup uefa :)

Link to comment

Kakav jebeni frust dozivljavam po engleskim petoligaskim livadama. Igra s' vremena na vreme sama odredi da napadac ne moze dati gol odredjeni broj casova, pa ce ovaj uredno masiti prazne golove, pogadjati bezbroj precki i stativa i naravno masiti 1 na 1 sanse :rant:.

Link to comment

a meni je to standardno. cim vidis da 3-4 tekme nista ne moze da ubode odmah klupa... a jeste nekako glupo, nije realno da budu tolike pauze od 10tak tekmi bez gola :wacko: puko od totenhema i nereseno kuci sa evertonom :ph34r: napadaci postuju, njih cevorica 3 gola u 4 kola :blush: no jak sam kao :ziga: i idem na titulu :D

Edited by ΟΛΥ
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...