Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

sta mi sve treba da iskopiram kako bih zapoceto nastavio na drugoj masini? inace funkcionise sve bez problema, jedino sam na visti morao samo .exe da kopiram.

Link to comment
sta mi sve treba da iskopiram kako bih zapoceto nastavio na drugoj masini? inace funkcionise sve bez problema, jedino sam na visti morao samo .exe da kopiram.
Samo saved game. Mislim, moras instalirat igru na drugi komp, ali osim toga nista. Samo saved game [u Documents/Sports Interactive/FM 2012/games
Link to comment
Samo saved game. Mislim, moras instalirat igru na drugi komp, ali osim toga nista. Samo saved game [u Documents/Sports Interactive/FM 2012/games
dankeschön.naravno, documents, sve sam mislio da je na nekom drugom mestu.
Link to comment
:( A samo sam hteo da budem uzoran gradjanin. Ne brini sad skidam preko torrenta. :D
Imash u Ushchu za 3.5k.Napokon sam krenuo sa ligom i u prvom kolu 2:1 protvi Boltona i pljus Roo out 3-4mesecea :isuse:. VDVil za sad ne odusevljava, moram probati Rafaela ili Smolinga po malo. Niang iz Kaena doveden na loan, mali ima 16 godina i drugari koji su vec odigrali sezonu dve ga preporucuju kao zverinu.edit: MegaPack 4.0 sa 92k faca izuva, jes da je 4GB al vredi, svi su tu. Edited by John Coltrane
Link to comment

Dajte na PM neki torent za daunloud igrice gde su vec odradjeni ti pechevi?Mrzi me da se zezam sa svim tim pečevima treba mi ono samo instaliraj i igraj. Jel ima to neko?

Link to comment

Poceo sa Deportivom i vec naisao na probleme. Imam ogranicen budzet za plate koji mi dosta opterecuje Manuel pablo sa 80k mesecno. Kako da ga oteram iz kluba posto ne prihvata sporazumni raskid?

Link to comment

stavi ga na transfer listu, ponudi za 0, razgovaraj s njim i rechi mu da je bolje da ide. ili se pomiri s tim, i igraj sa ekipom koju imas :)ja zavrsio sezonu na solidnom 8. mjestu. nazalost, kup uefa izmakao za par bodova, ali makar sam zajebao juve - dobio sam ih u zadnjem kolu, i titulu je osvojio napoli. Sad moram da nadjem neko dobro desno krilo...

Link to comment

Nova iteracija izgleda super, narocito ovaj rezirani 3d samih utakmica. Ali, cini mi se da je igra bas prelaka i da je tesko zabrljati pep talk. Nakon ovih rezultata uverljivost igrice mi se raspukla kao balun...trtpe.jpg

Link to comment
stavi ga na transfer listu, ponudi za 0, razgovaraj s njim i rechi mu da je bolje da ide. ili se pomiri s tim, i igraj sa ekipom koju imas :)ja zavrsio sezonu na solidnom 8. mjestu. nazalost, kup uefa izmakao za par bodova, ali makar sam zajebao juve - dobio sam ih u zadnjem kolu, i titulu je osvojio napoli. Sad moram da nadjem neko dobro desno krilo...
Uzmi Lazovica, pa pomozi Zvezdi :DLorde :Hail: Edited by Milosh76
Link to comment
Uzmi Lazovica, pa pomozi Zvezdi :DLorde :Hail:
Cenim hail, ali bojim se da nije do mene. Ja svaki put prvo uzmem Tottenham i obicno ne uspem da ispunim ocekivanja. Ovaj put ide previse lako. Mozda zato sto nista nisam narocito menjao formacijski ni kadrovski, igram kako je bog, tj. prethodnik Ari zapovedio.
Link to comment

Ja cu da odustanem od Deportiva imam 940k plate a budzet mi je samo 500k za plate tako da ne mogu nikog dovedem bez da prodam 10 igraca. Mozda cak i Guardada. :(Odustao sam nema leba nista da uradim.

Edited by Moća
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...