Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Рок нека одреде студенти, њима се око тих рокова цео живот врти. :P Куп за престиж, без неког посебног бодовања у нашем изазову? То ми се чини ем једноставније, ем примереније шпанским лигама.
Pusti bre studentariju, oni imaju vremena kolko oces a ja nazalost nemam. Nemoj da stavljate neke ultra kratke rokove.Za kup se slazem, prestiz je OK.
Link to comment

evo ja sa strane bih predlozio da bolji plasman u kupu ipak vrednujete. recimo, ako neki takmicari budu napravili jednak rezultat na tabeli, uz isti broj poena. gol razlika je ipak manja od boljeg plasmana u kupu, zar ne? al ja to samo kao kibicer.uzmite bohemian 1905, king lui ce se obradovati. al vidim da ste se vec dogovorili.

Link to comment

Ponedeljak je 15. mart, predlog da se updatujemo na svakih 15 dana, 1. i 15. u mesecu, pa da se onda proceni koji bi rok trebalo ostaviti. Ide lepse vreme, obaveze, bekstvo iz grada i tako to, ne bih da me zena izbaci iz kuce zbog FM CHALLENGE 2010/2011. :lol: Dakle...Betis, Spanija, Large baza... raspored na tabeli, Kup kao prestiz... Krecem u ponedeljak sa patch 10.3, ako je frka da se to instalira moze i obicna verzija, 10.0. Srecno!P.S. ovo neka bude uvod, a od sledeceg FM-a da krenemo odmah u oktobru challenge... nema zezanja... Sad se i onako zna koga kupiti, ko je jeftin, ko je free igrac, a od jeseni ce biti sve na 0 :)

Edited by Milosh76
Link to comment

u cilju regularnosti da se posalje linak sa najsvezijom zakrpom svima koji potvrde ucesce.Dijabetis je dobar izbor sto se mene tice, jos samo da dogovorimo database i da li sme da se ucita jos neka zemlja za igrace.aneks: ko prvi dovede :ziga: automatski se proglasava pobednikom

Link to comment

Ja ću se verovatno priključiti na početku, ali ne garantujem da ću i završiti. Pa jbte meni uglavnom nekako uspeva da te dve sezone razvučem na par meseci igre... ako se usvoji ono sa 7 sezona taman imam čime da se zabavljam do penzije. :DUžasno mi spor komp, a volim i ga gledam sve mečeve, ubrzano ofkors, ali opet to potraje... A i imam neke svoje principe da nikad ništa u vezi fm-a ne jurim po netu (igrače, taktike, treninge), i da uopšte ne dovodim regenove (zato i igram max 3-4 sezone), nije mi tako gušt... Tako da ću verovatno konkurisati za zlatni fenjer, ali nema veze, posedujem 1 jak olimpijski duh... cool.gif

Najjače da niko neće petljati sa sejvovima, ali dobro, uzdaćemo se u tradicinalno forumaško poštenje :)

Edited by stamcha
Link to comment

To za varanje bar nije problem jer sad ima opcija da se vidi koliko je puta igra sejvovana pa neka svako uz rezultate skrinsutuje i to.Za svaki slucaj ;)

Link to comment
To za varanje bar nije problem jer sad ima opcija da se vidi koliko je puta igra sejvovana pa neka svako uz rezultate skrinsutuje i to.Za svaki slucaj ;)
Ja, zaista, ne znam gde se nalazi ta opcija... :isuse: ali mi se svidja sto postoji :D Dakle... Dzon otvara topic, BETIS, SPANIJA, LARGE, 2 SEZONE FM CHALLENGE 2010/2011... igra se sa DEFAULT igrom, bez patcheva ... 10.0 Ko dovede :ziga: pobednik je! :lol: let the game begin! Edited by Milosh76
Link to comment
let the game begin!
Ja joш синоћ потрошио цео буџет за трансфере. :Dедит: Готово и прво коло. betiso.png <_< Edited by Праслин
Link to comment

Imam 10.1, a neće uopšte da mi ponudi ono na početku da izabarem sa kojim verzijom da igram?? :blink:Zna li neko kako da ga opravim?

Link to comment

i meni je osvnona baza 10.1. tako da mislim da je najboljed da igramo sa Patch 03...em ubrzava igricu i to bash,bahs , em svi krecemo sa nule i ne znamo ko je bag igrac (poput Otamendija ili Eduarda Salvija)...fajl je 180mb...

Link to comment

sta znaci to 'bug' igrac?vidjeh to na par mjesta, al ne kapiram. kao, precjenjen, podcjenjen, nepostojeci?

Link to comment

na startu teme mnogi su pisali o legendama CM ili FM, odnosno lopatama od igracha u stvarnom zhivotu koji su razvalivali na igrici...

Link to comment

aha, red velichina to madeira? :Hail:kapiram. ali mislim da salvio i otamendi jesu legitimni talenti, ne moze se josh prichat o njima kao propalim talentima. makar o salviju, ne znam koliko otamendi ima godina, ali igra i za reprezentaciju chovjek

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...