Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Na pocetku dovedi Gavrancica i upari ga sa Gajem ili Tomovicem. Mozes i Kovacevica dovesti, sasvim je solidan i efikasan. Gledaj da sto vise eksperimentises i da se ne odrices igraca bez potrebe. Mozda se kod tebe solidno pokazu neki igraci koji nisu kod mene npr...Edit: I uzmi Ranka Stojica za scouta, sasvim je dobar.

Edited by casperbgd
Link to comment

Ja sam se odrekao pola tima bez preke potrebe :)Koji će mi djavo Trajković, Perović, Guma, Brono...kad može za svakog da se uzme jače od meleončeta.Podržavam za Gavrančića, + sam i Gvozdenog dovodio da bude rezerva Petkoviću...Tomović mi je igrao beka (on i Paja su delili minutažu) i to jako dobro, a Markovića sam gurao na MR-a (i trenirao ga za tu poziciju), i lepo se tu snalazio.Preporučujem Hameda Diomandea da se koristi povremeneno prvu sezonu, pa već u drugoj može da igra u prvoj postavi CB-a (88 godište, dolazi za siću).Na sredini je problem DM, ne znam kakav ti je budzet ali možeš da pokušaš sa Ousmanom Sarrom, za nekih 300-350 hiljada. Vukobratović je dovoljno dobar za rezervu.Od napadača sam jedino Misdongarda i Subašića koristio od startnih, svi ostali su mi bili užasni (Kleo je možda i mogao da se forsira ali tražio je neku veliku platu da dodje, a nisam hteo da forsiram pozajmljenog igrača). Tu mogu da preporučim Amusana iz Kopera od jeftinijih...

Link to comment

@ John ColtraneJa ti nazalost ne mogu pomoci oko dovodjenja pojacanja jer ja igram iskljucivo sa igracima koje Zvezda ima u RL, s tim sto zadrzavam neke igrace dok ne dovedem njihove zamene. Npr jos uvek nisam prodao Petkovica dok ne dovedem Jeff Silvu, Misdongard igra zato sto jos uvek nisam kupio Fereiru itd.Na proslom menadzeru kolumbijac Nazareth je bio odlicno resenje u napadu a dolazio je za sicu.

Link to comment

posle dva remija i prve pobede nalazim se na petom mestu (koje delim sa Partizanom), ali mi je raspolozenje popravila Zilina koju sam oduvao 4:1 kuci i 1:0 u Slovackoj...formacija je 4-1-2-1-2 a prva postavaStamenkovic: Tomovic, Gavrancic, Kristanaval, Petkovic: Yoon Bit Garam (DM): Milijash, Koroman: Fiore: Burzanovic, Cleodoveo sam josh par igraca npr. Celso Borgesa (gol protiv Ziline i povreda na 3 nedelje), Lucian Sanmatean (rumun, 1ass, free, solidan)...

Link to comment
Kako ti igra burzo u napadu? meni je potpuno neupotrebljiv gde god ga stavim da igra
igra sasvim OK obzirom da nije na polushpicu vec na shpicu...to je 1 od najvecih problema FM da igrac mora da bude na svojoj poziciji i retko kad ce DM igrati dobro MC ili AMRL na poziciji veznog, mada Curica igra odlicno na shpicu...
Link to comment
  • 2 weeks later...

meni se isto desilo kad sam stavio 9.2.0a nema sanse da se sjetim gdje sam prvobitno nasao to. probaj na warez-bb, tamo bude sve i svasta i za FM.jel izasao crack za 9.3.0? ili ti imash original..

Link to comment

vjerovatno ispravlja nesto bagova koji su pretekli posle 9.2.0 + database posle zimskog prelaznog roka

Link to comment

U vezi bugova nisam zamjetio ništa bitno, popis sitnica koje su ispravljene imaš na stranici fm-a, database je usklađena sa prelaznim rokom, s time da znam i da su neki podaci za hrvatske igrače i klubove ispravljeni, tak da su vjerojatno ispravljene i neke greške po drugim, posebno slabijim, ligama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...