Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Uzeo da igram pre neki dan ovu verziju sa updateovanim zimskim rokom. Uvek prvo uzmem PFK. Elem, Živkovića sam odmah prodao za nekih 6m. Iako suštinski od toga nemam ništa. Babirlo i Ringla mogu da igraju wingera levo i to mi je sasvim dovoljno. Imao sam milion u budžetu, doveo sam Muslimovića za free kao pravi rukovodilac našeg kluba i ovo sam dao na nekog slovenca Vrsića čisto da ima ko da igra u sredini kad se Kapiten umori. Počeo sam sa 4-2-3-1 klasika sa wingerima. Lukač-Vulićević, Balažić, B.Ilić, Volkov- Drinčić, Brašanac- Ilić, Babović,Grbić-Muslimović. Izbacio sam mislim Rabotnički lagano iako sam kući igrao nerešeno 2:2 u revanšu, tamo je bilo nekih 3,4:0. Onda sam dobio Apoel i njih sam izbacio al mi se povredio Drinčić koji je čini mi se ključni igrač za ovaj tim jer sam bez njega uspeo da izvučem remi u Nišu i da izgubim kući od Napretka. Od Steaue sam izgubio 3:1 tamo i onda sam promenio formaciju i vratio rovitog Drinčića. Igrao sam sa istom odbranom, Drinčićem kao anchormanom i jednim dm, ispred njega Vrsić kao deeplyingplaymayker, ispred njega Ilić kao attackingmidfielder i ovo ostalo nepromenjeno. Poveo 2:0, oni smanje na 2:1 i tu negde oko 80og izvedem slovenca i ubacim Šaponju koji kida i stavim na overload i Šaponja ga metne u 90. Kapiten postigne evrogol u overtime-u i ćao zdravo Rumuni, mušema se prostire u Humskoj. Dobio sam Čelzi, Šalke i Ajaks u grupi, solidan žreb. 

Link to comment
nekog slovenca Vrsića

 

Вршича :fantom:

 

И чуј неког. Човјек нам дао гол из Аустрије.

Link to comment

Вршича :fantom:

 

И чуј неког. Човјек нам дао гол из Аустрије.

 

kad je to bilo, meni su svi slovenci isti  :dry:

Link to comment

@ Cane

 

To je tezak idijotizam, mada bih rekao da je zadnji patch to malo sredio. Uglavnom u prvoj sezoni sa UTD vidim da povrede divljaju, pa se u sledecoj pojacam sa duplim backup-om i sve rezultira losom squad harmony, ljudi nisu zadovoljni minutazom :isuse:

Link to comment

У међувремену су ми се повриједили и Суботић и Ројс на по 5-6 седмица. Анбаливабл. Али не дам се, Хофман игра ко луд, па смо још у игри за титулу, права драма у Бундеслиги.

Jg3toOg.png

Link to comment

Какво освајање титуле: голом мутавог Имобилеа који је дотад у читавој сезони дао четири гола, али голом у другој минути судијске надокнаде, Борусија је савладала сестру из Менхенгладбаха и постала шампион Њемачке

FuhAHaM.png

 

uxqakOn.png

Link to comment

@ Cane

 

To je tezak idijotizam, mada bih rekao da je zadnji patch to malo sredio. Uglavnom u prvoj sezoni sa UTD vidim da povrede divljaju, pa se u sledecoj pojacam sa duplim backup-om i sve rezultira losom squad harmony, ljudi nisu zadovoljni minutazom :isuse:

 

Pa dobro, to je sve tako i bilo u 2014-15. sa Unitedom u stvarnosti.

 

Možda je do opterećenja igrača, broja trenera, fizioterapeuta, intenziteta i rasporeda treninga u predsezoni i sezoni, fokusa i odmaranja tokom sezone (da li samo poslije utakmice ili i prije i poslije), pa i stila igre (presing ili ne), i td, i td.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...