Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

jeste li sigurni da neki od tih nisu botovi sto se generisu na pocetku svake sezone?

 

od ovih pobrojanih najcesce sam kupovao akinfeeva i srnu - standardne kupovine odmah na pocetku za dobre timove.

 

joj, ovaj helder barbosa je bio bog na nekoj verziji. cudi me da nema andresa guardada, buduce najbolje lijevo krilo na svijetu u par verzija.

Edited by Timmi
Link to comment

evandro roncatto, suazo, d'alessandro, oskitz estafania, jerome thomas, lionel mathis...

 

 

 

nego koje je sranje ova '15. redovno imam oko 30 sutava na gol od kojih recimo polovina ide u okvir gola. i od tih petnaestak suta obicno udje 3,4 komada. na drugoj strani, protivnik ima 1-5 suta u okvir gola i imaju stalno bar 50% uspesnosti, sto znaci da pobedjujem 4-2 ili 3-1 iako imam ponekad i pet puta vise suteva. i to tako na svakoj jebenoj utakmici.

i to postoji cetiri moguca scenaria kako primam golove. penal, autogol, gol posle prekida ili gol sa 30 metara i to od igraca koji ima long shot ~10. fuj

Link to comment

jeste li sigurni da neki od tih nisu botovi sto se generisu na pocetku svake sezone?

NIsu, sigurno, bar ovi što sam ja nabrojao... Svi su tu u FM2006, koji još igram...

 

Posebno volem Wilsona Lizaraza i Patrika Stahla, koje dovedem za ukupno 0 biločega u Engleske Conference timove, a oni za par sezona postanu zverine i po...

Link to comment

Taj disk imam original koji mi je ostao kod drugara i nikako govnar da mi ga donese :rant:

Kenedy Bakircioglu je bio zver, a i u rl je stigao do Ajaxa i SWE repke.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Zavrsio sam drugi, naravno PSG uzeo sa 30+, i idem direktno u LS. Vruce transfer leto pred korzikanskom mafijom, detaljnije o svemu u narednim satima/danima.

Link to comment

Након прве сезоне у Дортмунд сам довео голмана Хорна из Келна, Шенеа из Ајакса, те Подолског и Моту на позајмице. У зимском року сам довео Рамиреша из Челзија. На крају друге сезоне, освојен је куп, због пораза у Хамбургу три кола прије краја сам остао без титуле, а Дњипро ми га је шукнуо у судијској надокнади.

h24H741.png

 

pL1d65a.png

 

У овом прелазном року довео сам Рубена Невеша, Де Брујнеа и Ришаира Живковића. Одмах на старту сезоне ми Бајерн шукне у стилу горепоменутог украјинског гиганта. :dry:

skPEP81.png

Link to comment

D.Silva je free, ja hocu da ga skautiram i ponudim mu platu, sutradan stize skaut report i kao vec potpisao za OLY bez da ga je iko trazio, pas mater :rant:

inboxinbox-13.png

david-silva-contract-con.png

Link to comment

koliko si platio nevesa?

 

Пуно. Имао је неку клаузулу од 15 милиона чини ми се.

Link to comment

Iako sam zavrsio na 2. poziciji i kvalifikovao se direktno u LS i na kraju "fiskalne godine" imao 7milki plus ipak mi je uprava obezbedila samo 500k £ za transfere :( (opterecen sam ratom za novi stadion, plus nisam uspeo da zavaljam nekog za vece pare).

No, prva zvanicna tekma u novoj sezoni je donela i prvi trofej za GFCA.

 

inboxinbox-14.png

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...