Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

A primer Celsi i Matic?

 

znao sam da ce to neko reci. ;D slicna stvar samo sto je matic bio deo transfera, nisu ga direktno kupili. a i tek nakon tri godine smo ga vratili. doduse za velike pare -_-

 

 

@ 189

 

Zavaljaj ga, ja sam ga prodao i za manje novca Zenitu da bi ga Zenit prodao Cityu posle par sezona za iste pare. Dojma sam da je L.Romero na 14 bio bolji.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

i ja vise naginjem ka tome da ga prodam. ipak mislim da se ne dobija svaki put ovakva ponuda a i ne verujem da ce je iko ponoviti. 

 

a za ove pare sto dobijem mogu kupiti bar 5-6 obecavajucih brazilaca koje kasnije mogu prodati za lepe pare.

 

 

kasnije cu postaviti neke screenshotove regena koje cu kupiti.

Link to comment

jc ili neko ko igra vec 4,5 sezona, pogledajte kakav je igrac ispao ruben neves? upravo sam ga prodao manchesteru za 50 miliona

RZlclyz.png

 

Добро си зарадио, матори

Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment

dobar posao znaci. za duet zadnjih veznih sam zaradio skoro 130 miliona. izgleda da mi se vratilo za bekove koji su otisli za dzabe.

 

od ovih para kupujem jonathana silvu za 22,5m iz sportinga. navijaci bas i nisu srecni sto dovodim igraca od rivala.

Link to comment

evo nekoliko klinaca koje sam doveo

 

 

zbog ovog lika sam prodao balde keitu realu za 38 miliona iako mislim da bi za godinu-dve izvukao i 50 miliona. hteo sam osloboditi prostor za ovog igraca. izgleda obecavajuce. platio sam ga 875k eura ceari.

 

dda3d22908.jpg

 

novi obecavajuci zadnji vezni. verovatno nije dobar kao lucas romero ili ruben neves ali posluzice. platio ga 3,4m eura

 

5bcd6dcfb8.jpg

 

kupi ovog da mi bude 4. stoper u rotaciji. ne ocekujem previse od njega kasnije. platio ga 2,3 miliona.

 

d066bc1a1a.jpg

 

i ovaj meksikanac. izgleda da ce biti odlican igrac. platio ga 7,75m eura. tek mu je 16 sto znaci da ce tek za dve sezone stici, dotle ce valjda jos napredovati.

 

972340a99f.jpg

Link to comment

cd6a576fc1.jpg

 

kakav gol iz ofsajda sam primio. djuricic sutnuo na kos, golman odbranio i natrcao ova 27. i ladno dao gol. ja izneverovao.

Link to comment

cd6a576fc1.jpg

 

kakav gol iz ofsajda sam primio. djuricic sutnuo na kos, golman odbranio i natrcao ova 27. i ladno dao gol. ja izneverovao.

 

ako može da šutne na koš može i iz ofsajda  :wicked:

Link to comment

Igrac meseca i treci strelac lige za sad :)

 

ligue-1-awards-award-win.png

 

Odigrane tekme do sad u Ligi

 

schedulesenior-fixtures-.png

 

Pogleda na tabelu

 

ligue-1-overview-stages.png

 

I injury tabelu

 

ligue-1-overview-stages.png

Link to comment

imao sam ja situaciju prosle sezone kada su se tamo negde u septembru povredili svi napadaci. cak i jedan koji je poslat na kaljenje se povredio. imao sam 11 povredjenih igraca koji su se povredili u 2 nedelje.

 

 

nego, kakav je ovo fazon

 

95807b637f.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...