Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

pa to je meni najsmesnije, sto nikad nisam ni uneo broj telefona.

ako se dobro secam, par puta mi je nudio da "zbog sigurnosti" registrujem i broj telefona, i davao vec popunjeno polje sa mojim brojem, i ja sam svaki put odbijao.

telefon je pripejd, fezbuk imam pod imenom lika iz filma.

 

mislim, ne tripujem se ja da me iko prati i nadgleda, niti realno imam nesto sto bi ikom bilo interesantno na fejsbuku,  ali dosta je spuki cinjenica da je jedina veza izmedju mene i njega zapravo telefonski razgovor ili sms prepiska od pre bukvalno 5 godina. 

Link to comment

ahaha, sad sam skapirao da sam broj telefona od onomad promenio bar 2 puta, jedina moguca sansa je da je fejsbuk jos tada imao skriptu da vrslja po tadasnjem telefonu i juri kontakte sa kojim sam se dopisivao ili razgovarao.

Link to comment

Meni lnkedIn nudi Hamleta non-sop, iako smo imali možda dva telefonsak razgovora ikad... Moj telefon nije nigde unet ni kao sigurnost niti bilo šta, niti Hamleta imam zapamćenog kao broj... Mailove nikad nismo razmenili, ne bavimo se istom profesijom... Nemamo zajedničkih veza na linkedinu...

 

Kako, jebem ga?

Link to comment
6 minutes ago, jms_uk said:

Da li imate zajednickih frendova na FB?


Sent from my iTelephone using Tapatalk

ma ne. lik ima 20 prijatelja sve skupa.

Link to comment
21 minutes ago, radisa said:

Meni lnkedIn nudi Hamleta non-sop, iako smo imali možda dva telefonsak razgovora ikad... Moj telefon nije nigde unet ni kao sigurnost niti bilo šta, niti Hamleta imam zapamćenog kao broj... Mailove nikad nismo razmenili, ne bavimo se istom profesijom... Nemamo zajedničkih veza na linkedinu...

 

Kako, jebem ga?

Imam tvoj broj i gmail u svom gmail imeniku. 

:)

ja vec  deceniju sve pamtim u gmail kontaktima. 

Link to comment

Ja sam opsesivno kompulzivan za kontakte. 

Obavezno ime i prezime, odrednica po kojoj mogu da prepoznam ili da nađem kada tražim. Nikada dva unosa za istu osobu...

Link to comment
11 hours ago, ToniAdams said:

treba ovo govno zagasiti.

...

a to je vec prilicno spuki.

ti si već imao 1 spuki na FB zarez viberu...

a i ja posledično. meni je ono neobjašnjivo i dan-danas...

 

Edited by pt 2.0
Link to comment
9 hours ago, ToniAdams said:

svedokinja

Oftopik, ali pošto mi je skrenulo pažnju ovo tvoje svedokinja, zna li neko koji je ženski rod imenice pušač po novogovoru?

Pušačica ili pušačkinja?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...