Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

Meni super, ni ne vrtim njuz fid, samo iksplor. Jebe mi se za sve koji su postali tetke i tagovanje sa splavova #nedeljnakafica

Edited by James Marshall
Link to comment

Meni super, ni ne vrtim njuz fid, samo iksplor. Jebe mi se za sve koji su postali tetke i tagovanje sa splavova #nedeljnakafica

+1

 

kao mene da su pitali koju promenu da uvedu, ovo je savrseno. tj, bilo bi savrseno da se explore otvara kao pocetna strana, a ne da mora da se klikce na dugme.

Link to comment

Fora je u tome što je to klasično ubistvo non profit i malih varijanti, s obzirom da 99% ljudi kao primarni drži news. Klasična alava žvaka, prvo sve navučeš na sistem, pa onda prvo ukineš reach dok se ne plati, pa onda ovo.

Link to comment

jasno je to, ja gledam iz ugla korisnika facebooka.

 

mada je ovo za sad uvedeno kao probna varijanta i to u nekih 6 nerazvijenih drzava (medju njima i nasa), videcemo kako ce zapravo funkcionisati u buducnosti.

Link to comment

Nznm imam utisak da na njuzfidu ima daleko manje objava od prijatelja,meni je većina stavljena ignore pratim samo nekolicinu opet za ceo dan 3-4 objave mislim da je daleko manje ili mi se čini

 

Broj lajkova stranicama i komentarima je sigurno manji,primetio sam po svojim luptanjima po fejsu

 

Meni se ovo promenilo pre dvadesetak dana , mislio sam da je do provajdera ili browsera,ali polako svim srbima i kambodžanima biće isto

Link to comment

Razdvojili objave prijatelja od objava stranica, koje su sada u Explorer Feed.

Meni podela odgovara, ali me užasno nervira što gotovo uvek prikazuju iste objave i bez obzira na kliktanje na most recent opciju najpre izleću objave stare satima pa i danima.

Link to comment

Imaš opciju da podesiš ko može to da komentariše, ideš na settings, public posts, pa izabereš ko može da ostavi komentar.

hvala, ovo mi je otkriće. mislila sam da je public public u svakom smislu, svima dostupno i za reakcije i za komentare. nisam se udubljivala i dosadni su sa čestim menjanjem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...