Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

ma jok, nema ih. nevidljivi su ali zauzimaju mesto namenjeno za prijatelje.au, nasao ih preko searcha! spooky
Preko kakvog searcha? Kada je nečije ime napisano crnim slovima (npr. ispod fotke koju je likeovao) i ne može da se klikne na njega da li to znači da je profil ugašen?
Link to comment

kad odes na friends, imas gore desno search polje. ja sam morao preko toga jer uopste nisam video profile ugasenih. bili nevidljivi. pa sam isao po tastaturi svako slovo redom i onda ih izlistavalo te sam tek tad mogo da kliknem unfriend i otarasim se duhova.

Edited by exTRaGluv
Link to comment

Ja nemam fejs, ali sam gledala jednu stranicu i galeriju fotografija nekih ljudi koje znam i primetila sam da su imena nekih pocrnela, nisu više plava, i ne može da se klikne na njih kao na one plave. Pa me prosto zanimalo da li su im onda profili ugašeni ili nevidljivi.

Link to comment
  • 1 month later...

kako ovaj fezbuk predlaze frendse - imam poznanicu iz gimnazije koju mi predlaze bez da imamo ijednog zajednickog prijatelja i bez da imamo neke podatke iste (npr naziv srednje skole,faksa, grad i sl.) ?

Link to comment
kako ovaj fezbuk predlaze frendse - imam poznanicu iz gimnazije koju mi predlaze bez da imamo ijednog zajednickog prijatelja i bez da imamo neke podatke iste (npr naziv srednje skole,faksa, grad i sl.) ?
Da krenem prvo od manje verovatnih razlogaevo ovako,za svakog novajliju na fejsbuku ide kampanja da se veoma širokom krugu preopruči kao prijatelj,dakle visiće ljudima sa strane dokle god ne skupi solidan broj prijatelja.To što podaci koje navodiš nisu vidljivi ne znači da ih fejs ne koristi prilikom uparivanja prijatelja.I godina rodjenja može da utiče na preporuku prijateljstva, a to je obavezan podatak.Nudjenje na osnovu lokacije,meni su jednom prilikom kada sam se ulogovao iz inostranstva nudjeni srpski gastarbateri iz te provincije.Fejs prati generalnu aktivnsot na njemu pa možda nemaš zajednička prijateljstva,možda posećujete iste profile,ili ste na na malom broju stepena razdvojenosti,tu mislim na onu teoriju da svake dve osobe na planeti deli 6 prijateljstava.S obzirom da ste išli u istu gimanziju stepen razdvojenosti je mali.A ono što je najverovatnije da ti je jednostavno posetila profil ima bar 60% šansi za to,to znam na osnovu priznanja osoba koje su mi preporučene i na osnovu toga što su mi neke osobe bez zajedničkih prijatelja preporučene samo nekoliko sati posle susreta sa njima.
Link to comment
  • 1 month later...
Brother of Conn. gunman wrongly cited as shooter
Once he realized he'd been identified as the perpetrator, Lanza evidently whipped out his mobile device and began posting a quick succession of denials on Facebook, according to screen grabs purportedly taken from his Facebook page and posted online.
wow ! krenulo nationwide manhunt juce i coveku prvi refleks da spere ljagu sa sebe na Mirror Truth divajsu. cisti okultizam !!
Link to comment
  • 2 weeks later...

nista nisam naucila od ovog fejzbuka girl_sad.gifdele se gluposti, smeje se glupostima.... sto vecha glupos - to vise lajkovarodbina me zove digram igrice, drugarice da vodim abrove preko kamericemudrice se povukle u svoje knjigice i muzikice.... po neki nostalgicar romanticar baci po neki komentar -- sve redzedodzavola..... bila bi jena prazna rupa da nema oficijalnih sajtova omiljenih filmova i grupa

Link to comment
  • 3 weeks later...

Na gocomicsu sam oznacio jedan strip kao omiljenOnda sam na fb strani autora tog stripa nesto napisao. Odem posle 45 minuta, vidim neko mi lajkovao komentar. Go comicsJel oni to mogu da rade automatski ili sta? Nisam njih inace lajkovao na fb.

Link to comment

Danima kacim yt klipove a na wall-u mi kao zadnji stoji drugarov post od 22.1. wtf?edit: sad vidim da dole ima prozor u kom ima vise yt klipova, nesto su opet menjali a da me nisu obavestili :rant: .

Edited by John Coltrane
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...