Jump to content
IGNORED

PPP real estate


DarkAttraktor

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Znatno unapred postavljam pitanje ako slučajno imate informaciju :-)Potreban stan, ništa specijalno veliki, ne mora da bude u centru, mogu da dođu u obzir i naselja do kojih gsp ide češće od izbora za preCednika. Stan bi morao da bude prazan i gazde bi morale da se slože da sa nas dvoje dolaze i tri mačke.Šaljite na pp informaciju koje god vrste, moguća je selidba do juna ili avgusta sledeće godine.edit: ja sam psihički već u 2013. godini :-)

Edited by pixy
Link to comment

treba mi stan u centru od 15. januara, do 200 evra. moji stanodavci od prethodne 2 godine su spremni da posvedoče da ne bacam đubre kroz prozor i da redovno plaćam račune, i da sam divna osoba.osim toga, otvorena sam za varijantu čuvanja knjiga, životinja i drugih materijalnih i duhovnih blaga vlasnika u odsustvu, za razumnu kiriju.psihički sam u 2017. godini :)

Link to comment
  • 4 weeks later...

Jel imao neko iskustva sa firmama za seludbu?Takodje zanima me jel neko radio onu varijantu prilikom selidbe da stvari ostavlja u neki magacin na odredjeno vreme?

Link to comment

imao ja kad sam se selio ovamo, sa sve skladistenjem od par meseci i spediterskim uslugama. bio super zadovoljan i uslugom i cenom. jos samo kad bih imao jos kontakt :Dstvarno, ako ti treba, potrazicu telefon?

Link to comment
imao ja kad sam se selio ovamo, sa sve skladistenjem od par meseci i spediterskim uslugama. bio super zadovoljan i uslugom i cenom. jos samo kad bih imao jos kontakt :Dstvarno, ako ti treba, potrazicu telefon?
Ajde ako nije problem verovatno će mi trebati .Bar ime firme Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment
budem, trebace mi dan-dva
Ok možda mi je čak bitnije kolika je cifra za to skladište.To mi je prioritet.Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment

Nadam se da mi neće trebati skladište već samo za selidbu :)A izgleda da dolazim u konkurentski kblo 45 :)E da mi je neko pričao da ću tamo umesto na zakazane tuče ići iz bilo kog drugog razloga...Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Edited by Frank Pembleton
Link to comment
Nadam se da mi neće trebati skladište već samo za selidbu :)A izgleda da dolazim u konkurentski kblo 45 :)E da mi je neko pričao da ću tamo umesto na zakazane tuče ići iz bilo kog drugog razloga...Послато са U8815 користећи Тапаток 2
А ономад сте ме кецали :dry: Ако се добро сећам, Куд у маглу Симовићу ми је чак рекао да би боље било да сам се преселио у Томиславград.Пазарио стан? Четвороспратнице или солитери?
Link to comment
А ономад сте ме кецали :dry: Ако се добро сећам, Куд у маглу Симовићу ми је чак рекао да би боље било да сам се преселио у Томиславград.Пазарио стан? Четвороспратнице или солитери?
Još ništa nisam dogovorio naleteo na neki stan vrlo povoljno ali prodavac zateže .Soliteri onaj osmospratni mada ga svi zovu devetka jer ima one atelje stanove iznad.Ništa nije gotovo pu pu ali čini mi se da bih mogao da nađem nešto.Zanimljivo da se mnogo više prodaje u 45. nego u 70.Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...