Jump to content
IGNORED

PPP real estate


DarkAttraktor

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Potreban jednosoban stan u Beogradu. Na duže, prazan ili polunamešten.Potez železnička - Zeleni venac, Kosančić, eventualno okolina Taša, Politike, Dorćol. Ponude na PM, blessed art though PPP.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Imam prijatelja koji prodaje svoj fini stancic, dvosoban 62m2, potkrovlje, Cerak vinogradi/Vidikovac, na 5min od Kosutnjaka, detalji na PM...

Link to comment
  • 1 month later...

Potreban stan, jednoiposoban ili dvosoban, Novi Beograd.Prazan ili polunamešten. Da nije prizemlje i da ima CG i telefon. Ostalo opciono...Ponude preko one stvari (PM-a). Javiću kad nađem, a do tada slobodno šaljite. :heart:

Link to comment
  • 3 weeks later...

gazdarica kuce u kojoj sam podstanar nije placala struju (mi smo njoj placali, ona trosila pa se nakupilo duga) pa je EDB zapretio iskljucenjem u roku od 3 dana. nautilusima potreban stan u kaludjerici, MMLu ili negdje gdje moze da se nesto nadje za 150 jevra.

Link to comment
  • 2 weeks later...
puno sreće prijatelju sapatniče
Po uspešno obavljenom poslu ^_^, da kažem hvala, doprinela si u skladu sa mogućnostima.Da nastavim niz - nautilusi, srećno, tj. nadam se da ste se već snašli.
Link to comment
  • 4 weeks later...

potreban prazan stan na vračaru, poželjno da ima klimu i centralno grejanje. i da ima jednu veliku prostoriju. ostalo je manje bitno. ako znate nekog...hvala

Link to comment

Devojka do mene koja radi manikir je ostala bez cimerke frizerke. Hardver za frizeraj je ostao u stanu. Stan je u strogom centru Zemuna, na frekventnom mestu, unutrasnje dvoriste, koriste ga samo preko dana (za posao, frizeraj i manikir).Ako ima neka frizerka ili tatoo majstor (ili bilo sta pogodno za rad u stanu) moze da deli fin prostor sa komsikom manikirkom za relativno sitne pare.Pisite na PM ako nekoga interesuje

Link to comment

Iznajmljuje se trosoban namesten stan na Karaburmi, u mirnoj ulici blizu bioskopa Slavica. Sve tri sobe poseduju krevet, pa je zgodan za bulumente studenata.Kupatilo i WC razdvojeni. Kablovska i internet 10mbps. Deveti sprat, lift nov novcat. Stan nije neka nadzidana i pregradjena fora, nego stari, domacinski stan iz otkupa sa debelim zidovima i dobrom zvucnom izolacijom.Kucni ljubimci dozvoljeni.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

prijatelj iznajmljuje jednosoban stan u lickoj, kod ekonomskog fakulteta (dobro, i picinog parka), namesten, 40m2, klima, internet/wifi, kablovska, grejanje ta, treci sprat bez lifta. mogu kucni ljubimci, dogovori oko placanja (250e je start).

Link to comment
  • 2 months later...
gazdarica kuce u kojoj sam podstanar nije placala struju (mi smo njoj placali, ona trosila pa se nakupilo duga) pa je EDB zapretio iskljucenjem u roku od 3 dana. nautilusima potreban stan u kaludjerici, MMLu ili negdje gdje moze da se nesto nadje za 150 jevra.
trazi se stan po 14 put :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...