Jump to content
IGNORED

PPP real estate


DarkAttraktor

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Potreban jednosoban stan u Beogradu. Na duže, prazan ili polunamešten.Potez železnička - Zeleni venac, Kosančić, eventualno okolina Taša, Politike, Dorćol. Ponude na PM, blessed art though PPP.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Potreban stan, jednoiposoban ili dvosoban, Novi Beograd.Prazan ili polunamešten. Da nije prizemlje i da ima CG i telefon. Ostalo opciono...Ponude preko one stvari (PM-a). Javiću kad nađem, a do tada slobodno šaljite. :heart:

Link to comment
  • 3 weeks later...

gazdarica kuce u kojoj sam podstanar nije placala struju (mi smo njoj placali, ona trosila pa se nakupilo duga) pa je EDB zapretio iskljucenjem u roku od 3 dana. nautilusima potreban stan u kaludjerici, MMLu ili negdje gdje moze da se nesto nadje za 150 jevra.

Link to comment
  • 2 weeks later...
puno sreće prijatelju sapatniče
Po uspešno obavljenom poslu ^_^, da kažem hvala, doprinela si u skladu sa mogućnostima.Da nastavim niz - nautilusi, srećno, tj. nadam se da ste se već snašli.
Link to comment
  • 4 weeks later...

Devojka do mene koja radi manikir je ostala bez cimerke frizerke. Hardver za frizeraj je ostao u stanu. Stan je u strogom centru Zemuna, na frekventnom mestu, unutrasnje dvoriste, koriste ga samo preko dana (za posao, frizeraj i manikir).Ako ima neka frizerka ili tatoo majstor (ili bilo sta pogodno za rad u stanu) moze da deli fin prostor sa komsikom manikirkom za relativno sitne pare.Pisite na PM ako nekoga interesuje

Link to comment

Iznajmljuje se trosoban namesten stan na Karaburmi, u mirnoj ulici blizu bioskopa Slavica. Sve tri sobe poseduju krevet, pa je zgodan za bulumente studenata.Kupatilo i WC razdvojeni. Kablovska i internet 10mbps. Deveti sprat, lift nov novcat. Stan nije neka nadzidana i pregradjena fora, nego stari, domacinski stan iz otkupa sa debelim zidovima i dobrom zvucnom izolacijom.Kucni ljubimci dozvoljeni.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

prijatelj iznajmljuje jednosoban stan u lickoj, kod ekonomskog fakulteta (dobro, i picinog parka), namesten, 40m2, klima, internet/wifi, kablovska, grejanje ta, treci sprat bez lifta. mogu kucni ljubimci, dogovori oko placanja (250e je start).

Link to comment
  • 2 months later...
gazdarica kuce u kojoj sam podstanar nije placala struju (mi smo njoj placali, ona trosila pa se nakupilo duga) pa je EDB zapretio iskljucenjem u roku od 3 dana. nautilusima potreban stan u kaludjerici, MMLu ili negdje gdje moze da se nesto nadje za 150 jevra.
trazi se stan po 14 put :D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...