Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

9 hours ago, bestia said:

Da nije

Nou, na ovom se vidi da je plavuša.

Thnx anyway.

How You Doin Hello GIF by SVT

Pretražujem imdb po žanrovima i godinama, ima da ga nađem pa makar sekire padale.

Link to comment

Patty, probaj i sa ovim - možeš i sama korigovati parametre traženja, pa tako doći do onoga što želiš da pretražuješ.

  • Hvala 1
Link to comment

Pre desetak dana sam tražila ovde neke filmove. Nijedan od linkova za strimovanje koje sam dobila ne radi.

A Zaliv nisam koristila jedno 10 godina, to sad apsolutno ne radi kao pre, izlazi mi hiljade reklama, pokvarenih linkova, linkova za instalacije nekih downloadera, prijavljuje mi dangerous content...

Link to comment
1 hour ago, Tihajeza said:

Pre desetak dana sam tražila ovde neke filmove. Nijedan od linkova za strimovanje koje sam dobila ne radi.

A Zaliv nisam koristila jedno 10 godina, to sad apsolutno ne radi kao pre, izlazi mi hiljade reklama, pokvarenih linkova, linkova za instalacije nekih downloadera, prijavljuje mi dangerous content...

 

Hm, meni se ništa od toga što spominješ ne pojavljuje na zalivu. Koristiš https://zaliv.org?

Link to comment
On 29. 3. 2024. at 8:39, Patty Lee said:

Nou, na ovom se vidi da je plavuša.

Thnx anyway.

How You Doin Hello GIF by SVT

Pretražujem imdb po žanrovima i godinama, ima da ga nađem pa makar sekire padale.

 

Uvek postoji opcija da si to sanjala :fantom:

 

  • Haha 1
Link to comment
10 hours ago, reg said:

 

Hm, meni se ništa od toga što spominješ ne pojavljuje na zalivu. Koristiš https://zaliv.org?

Ima Amadeusa ali linkovi su sačuvaj bože, otvaraju se reklame i traže neke instalacije. Nijedan download se nije otvorio normalno.

Link to comment
18 minutes ago, Tihajeza said:

Ima Amadeusa ali linkovi su sačuvaj bože, otvaraju se reklame i traže neke instalacije. Nijedan download se nije otvorio normalno.

 

Tražiš Formanovog Amadeusa?

 

Link to comment
49 minutes ago, Tihajeza said:

Ima Amadeusa ali linkovi su sačuvaj bože, otvaraju se reklame i traže neke instalacije. Nijedan download se nije otvorio normalno.

 

Ja mogu da te uputim na temu o torrentima gde imas uputstvo za instaliranje search plugina za qbitorrent i onda ce ti ovako izaci pretraga za recimo Amadeus. Nema nikakvih kliktanja na linkove i cuda

 

amadeus.thumb.jpg.bf848437af898c3c06bff03e29f1b08d.jpg

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Imam ja Amadeus u nekoliko varijanti.

Poslacu ti link danas/sutra, čim, ih pronadjem.

 

Edited by zmanic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...