Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

E, jel moze neko da mi pomogne. Film, thriller, od pre 15-20 godina. Serijski ubica je u pitanju (koliko se secam), nekakva osveta je motiv, a ubica je zena. Ima neka scena gde ona trci po kisi pod (zutom?) kabanicom i trci kao da je atleticarka (detektiv nema sanse da je stigne). Mozda je francuski film?

Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ne tražim film, ali ne znam gde bih sa ovim pitanjem.

Brod plovi za Šangaj je TV film iz 1991. po motivima romana “Samac u braku” Mir-Jam.

Glavne uloge: Vesna Trivalić, Bule Goncić, Snežana Bogdanović, Branimir Brstina…

 

Meni je u glavi sećanje da je postojala mini-serija sa istim imenom, a da je TV film koji traje oko sat i po i ima ga na YT samo iseckana serija.

Dragi Bravo, da li sam poludela?

Link to comment

Nije bila serija. Samo film.

Moja luda sestra je volela da se maskira u Spomenku, Radmiiiiilovu domaćicu (koju btw glumi Branislav Zeremski), slikala se tako u automatu za slikanje i poklonila mi za rođendan.

  • +1 1
  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment

da, da, samo film

 

kad sam vec na topiku i kad smo vec na tv dramama i serijama sa samog kraja '80ih i pocetka '90ih, sjeca li se neko replike 'ja najvise volim kad se anjac smeje', cini mi se da je iz mini serije 'pilot u travi' ali nisam sigurna? vec par dana ne mogu da je izbacim iz glave.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...