Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

Ok, šanse su minimalne, ali...

Pokušavam da nađem jedan film koji nikad nisam gledala, tako da tehnički nemam pojma o čemu se radi.

Znam da je horor, snimljen ili krajem osamdesetih ili u prvoj polovini devedesetih (početak devedesetih najrealističnije), američki, u glavnoj ulozi je plava glumica.

Na posteru za film se vidi velika kuća (rekla bih da je bila crna kuća), i na centralnom prozoru stoji ta plavuša (ona je u boji). Nije Deadly Friend.

Je l ima neko ideju koji je ovo film???

Znam for a fact da nisam ovo sanjala jer sam naletela na wiki stranicu kad sam prošle godine upala u rabbit's hole (ono kad kreneš da čitaš o jednoj stvari pa završiš na desetoj), ali sam zaboravila da bukmarkujem i sad ne mogu da ga nađem.

 

Poremećeni Gugl mi kao rezultate nudi The Woman On The Window, Blonde i evo upravo sad i The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window!?!?

 

spacer.png

Link to comment

Pozdrav filmoljupcima!

Nadam se da mi neko može pomoći - film sam gledao jako davno ali me zaintrigirao.

Početak: u (valjda) latinoameričkoj zemlji, korumpirani policajci presreću u džungli grupu mladih.

Sumnjaju da švercuju dijamante (opravdano), kreću da ih pretresaju.

Djevojku u zelenoj karo košulji odvode posebno u kolibu istim povodom.

Taman su odustali, kada je jednom zarobljeniku ispala čutura i zazveckala.

Napolju se čuju pucnji, a djevojka u kolibi shvata šta se dešava, izuzetna scena vriska bez prikazivanja njene smrti...

Da li ko zna o kom se filmu radi?

Link to comment

tražio sam neki mubu miks muzike iz filmova tarkovskog

 

pa mi je usput izaao trejler za stalkera

 

i sad mi đavo ne da mira - gleda mi se jako /ponovo, ima tome 40 godina/

 

kako da si nađem neki no pay streamer sa filmom ili barem koliko toliko siguran download - ovde u grčkoj mi svako malo kad zađem na torente izlaze mrtvačke glave i pretnje hapšenjem, pa bežim

 

hvala

Link to comment
On 20. 3. 2024. at 23:40, Patty Lee said:

Ok, šanse su minimalne, ali...

Pokušavam da nađem jedan film koji nikad nisam gledala, tako da tehnički nemam pojma o čemu se radi.

Znam da je horor, snimljen ili krajem osamdesetih ili u prvoj polovini devedesetih (početak devedesetih najrealističnije), američki, u glavnoj ulozi je plava glumica.

Na posteru za film se vidi velika kuća (rekla bih da je bila crna kuća), i na centralnom prozoru stoji ta plavuša (ona je u boji). Nije Deadly Friend.

Je l ima neko ideju koji je ovo film???

Znam for a fact da nisam ovo sanjala jer sam naletela na wiki stranicu kad sam prošle godine upala u rabbit's hole (ono kad kreneš da čitaš o jednoj stvari pa završiš na desetoj), ali sam zaboravila da bukmarkujem i sad ne mogu da ga nađem.

 

Poremećeni Gugl mi kao rezultate nudi The Woman On The Window, Blonde i evo upravo sad i The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window!?!?

 

spacer.png

 

 

ne uklapa se baš skroz ali:

 

https://www.imdb.com/title/tt0085694/reference/

Link to comment
On 26. 3. 2024. at 18:49, Patty Lee said:

@copkillah ej, nije, ali zahvaljujem na trudu svakako. 
Clint Eastwood Nod GIF by GritTV
U ovom “mom” je pogled na kuću spolja. Ti joj kao prilaziš i plava žena te gleda sa prozora.

Da nije

iMV5BMjQzMTM4NzUyM15BMl5BanBnXkFtZTgwNDYyODgwNzE@._V1_.jpg

Edited by bestia
Link to comment

Inace poster sam prvi put video u "Kako je propao Rokenrol" kod Bakocevica na "gajbi".Pretpostavljam da si ga i ti tu prvi put zapazila

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...