Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

Tesko. Okacio sam bez gledanja a posle sam video Lion king, Toy story...

 

Gledacu da se setim nekog da se iskupim.

Не брини, ладно ћу заобићи дотичне... хвала ти  :)

Већ сам скинула листу, скидам један по један који ми се учини spooky  :ohmy:  !

Link to comment

+1

i obavezno dzejkobove ljestve

 

 

Sad htedoh da napišem.

 

Toni, poslednjih dana više nisam siguran da li sam ja ja, ili si ti ja. Posebno nakon ove promene nikova.

 

Ostaje mi samo da se uštinem, pa ako zaboli to sam ja, ako pak ne - onda si ti.

Edited by Turnbull
Link to comment

То јест тражим филмове са темом  Movies With Near-Death Experience Themes, што више то боље  :fantom:.

Наравно, унапред се захваљујем на филму GhostThe Lovely Bones, The Others и осталим божанственим филмовима из те категорије. Нешто што је неко гледао и оставило је утисак а није баш познато... 

 

 

mozda?

 

http://www.imdb.com/title/tt0477139/

Link to comment

Film koji se prekinuo na jednom mestu ...i nestao. Ruski film. Scene iz raznih filmova uklopljene u kontekst priče o trovačima, i priče o problemu nedostatka stanova, i priče o porodičnim odnosima...Prekinuo se negde oko prispeća Kolumba na tlo Amerike. Da li se Kolumbo iskrcao sa broda na obalu , da li nije?

Edited by logoped
Link to comment

Film koji se prekinuo na jednom mestu ...i nestao. Ruski film. Scene iz raznih filmova uklopljene u kontekst priče o trovačima, i priče o problemu nedostatka stanova, i priče o porodičnim odnosima...Prekinuo se negde oko prispeća Kolumba na tlo Amerike. Da li se Kolumbo iskrcao sa broda na obalu , da li nije?

Da nije ovo:

 

http://www.youtube.com/watch?v=AK5UWDHk_hU

Link to comment

nisam siguran da li je bio film ili TV epizoda. davno beše. ubijen je trgovac nekretninama. crnac koji nije bio crn kupio je kuću u izgradnji u novom naselju. onda je agencija skontala da je crnac pa je raskinula ugovor. zbog ostalih kupaca.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Zdravo ljudi, pokusavam da pronadjem jedan stari domaci film, tj. njegov naziv. Nisam ga gledao citavog, nego samo pocetak:

Domaci ratni film, crno-bijeli, snimljen pretpostavljam tokom 50ih ili 60ih godina proslog vijeka, vrlo moguce da je hrvatska ili slovenacka proizvodnja. Film pocinje tako sto prikazuje jednu zgradu, ostecenu bombama i granatama. U tu zgradu se zabila jedna ogromna granata, koja nije eksplodirala. Tu, ispod te granate sjedi jedan lik, cini mi se da je ustasa, srednjih godina, mrsav, odaje dosta zloban utisak, utisak negativca. On tada zapocinje svoju pricu, glasom koji u sebi ima necega sto je "scary". Onda, dakle, radnja filma se premjesta u blisku proslost, on opisuje svoje ratno iskustvo ili sta vec. To je sve sto pamtim od tog filma.
Bio sam klinac kad je taj film bio na TVu, ali mi je ta uvodna scena ostala u sjecanju, pa sam odlucio da vidim da li ovde ima nekoga ko moze prepoznati taj film... Racunam na one malo starije forumase :)

Hvala unaprijed! :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...