Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Vozovi bez granica

Featured Replies

Lezeci autobus mozda neki drugi put :D bice ovog puta tip G.
good choice, sir. ako ne moram da kuckam tokom puta, ja se zakucam u restoran i pijuckam nesto. kad ono ti dolazis. meni su potvrdili zli rusi da ne moram u moskvu do aprila, a 28-30/3 imam sajam u sangaju. mozemo mozda zajedno protutnjati kinom4757653954_fc43811d4c.jpg
  • Replies 547
  • Views 68.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ih istim vozom za Sofiju, putovala jednom bas kad su Bugari usli u EU. Samo ja i jos jedan covek regularci za Sofiju. Ostali takodje sluzbeno. Na nasoj strani u Vranju BAT, a u Nisu Filip Moris

  • Prvih par minuta su nonsens i cherry picking. Britanija verovatno nije najbolji primer za vozove, tako da je taj slucaj "moram da kupim dve odvojene karte i to je za vecinu nemoguce" ionako dosta reda

  • KnightLore
    KnightLore

    Dok čekamo rezultate istrage daću svoje skromno mišljenje prema dostupnim fotografijama sa lica mesta. Uzrok ispadanja je prebacivanje jezička skretnice dok je voz na relaciji Malaga-Madrid (na slik

Posted Images

good choice, sir. ako ne moram da kuckam tokom puta, ja se zakucam u restoran i pijuckam nesto. kad ono ti dolazis. meni su potvrdili zli rusi da ne moram u moskvu do aprila, a 28-30/3 imam sajam u sangaju. mozemo mozda zajedno protutnjati kinom
Good timing!28. ujutru letim za SHA i planirao sam da se 30.og ujutru vratim za PEK vozom :)
Good timing!28. ujutru letim za SHA i planirao sam da se 30.og ujutru vratim za PEK vozom :)
alo, nema prepisivanja rasporeda. ja sam planirao 28/3 pekarskim samoljetom oko 7h za sha, nazad 30/3. mogu i vozom, ali ne bas jutarnjim. od 16h pa na dalje
alo, nema prepisivanja rasporeda. ja sam planirao 28/3 pekarskim samoljetom oko 7h za sha, nazad 30/3. mogu i vozom, ali ne bas jutarnjim. od 16h pa na dalje
Cek, cek - ko prepisuje :PJa sam [vec] bukiran na MU5138, departing PEK at 07.00 ;)
Cek, cek - ko prepisuje :PJa sam [vec] bukiran na MU5138, departing PEK at 07.00 ;)
tu cu ti se prishljamchiti (if you don't mind)za dalje cemo videti, ima vremena...edit: DepartBeijing (PEK) to Shanghai (SHA) Dep:Mar-28-2012 @ 07:00 Arr:Mar-28-2012 @ 09:10MU5138 / Economy¥470 / adult

Edited by banecare1

tu cu ti se prishljamchiti (if you don't mind)za dalje cemo videti, ima vremena...¥470 / adult
Dobrodosao!Nije mnogo poskupelo, ja sam moju platio ¥350.

Koliko sada treba?417167_10150580357761161_722536160_9436610_246624064_n.jpg

ako me secanje dobro sluzi oko 6-7 sati. Doduse sad je tu i granica.

Granica uzima možda pola sata ukupno. Železnica je dobar primer koliko je ova zemlja (i ne samo ona) kvalitetno unazađena tokom prethodne dve decenije.

do nisa se putuje 6 jebenih sati.

- brz i jeftin prevoz vozom nikako ne odgovara auto prevozničkoj mafiji, a ni državi kojoj je cilj da prikupi što više love od akcize na gorivo i putarina- pruge ne donose te prihode, a moraju se održavati u dobrom stanju posebno ako se želi putovati bg-ni za < 2h

  • 3 weeks later...

Forumaši iz B&H, ima l'abera da će skoro da puštaju Talgoa na SA-BG? Nek'se ide i 8 sati, svejedno bi bio doživljaj...

  • 1 month later...

Paris-Lux, TGV-om [Est]: kakva je razlika izmedju 1. i 2. klase?

Nisam isao tom linijom, uvek TGV Lyria, a tamo su razlike izmedju 1. i 2. klase:1) Znatno sira sedista u 1. klasi, udobnija, plus imaju onaj naslon sa strane prilicno veliki tako da komotno mozes da se naslonis da spavas2) Imas mogucnost da narucis jelo/pice da ti donesu (kao u avionu), cega nema u 2. klasi3) U 1. klasi mozes da zatrazis od osoblja da ti rezervisu taksi da te ceka kada stignes na stanicu u Parizu (za van Francuske ne znam, isao sam 1. klasom samo do Pariza, nikad nazad)4) U 1. klasi svako sediste ima prikljucak za struju da punis telefon/laptop, u 2. klasi to ima samo jedan red sedista po vagonu, pa kada ti to neko zauzme, cvrc5) U 2. klasi je konfiguraciju sedista uvek 2+2 (kao u avionu) ili 4+4 (po 4 sedista koja se gledaju medjusobno sa obe strana vagona), u 1. klasi imas konfiguraciju 1+2, dakle imas mogucnost da sedis samto je valjda to

Nisam isao tom linijom, uvek TGV Lyria, a tamo su razlike izmedju 1. i 2. klase:1) Znatno sira sedista u 1. klasi, udobnija, plus imaju onaj naslon sa strane prilicno veliki tako da komotno mozes da se naslonis da spavas2) Imas mogucnost da narucis jelo/pice da ti donesu (kao u avionu), cega nema u 2. klasi3) U 1. klasi mozes da zatrazis od osoblja da ti rezervisu taksi da te ceka kada stignes na stanicu u Parizu (za van Francuske ne znam, isao sam 1. klasom samo do Pariza, nikad nazad)4) U 1. klasi svako sediste ima prikljucak za struju da punis telefon/laptop, u 2. klasi to ima samo jedan red sedista po vagonu, pa kada ti to neko zauzme, cvrc5) U 2. klasi je konfiguraciju sedista uvek 2+2 (kao u avionu) ili 4+4 (po 4 sedista koja se gledaju medjusobno sa obe strana vagona), u 1. klasi imas konfiguraciju 1+2, dakle imas mogucnost da sedis samto je valjda to
1, 4 i 5 definitivno vrede dodatnih €11 - hvala!

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.