Jump to content
IGNORED

Srbija Open


zzzzz

Recommended Posts

  • Replies 432
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    55

  • Afterburner

    24

  • renne

    22

  • sherman

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

sve je bilo bozanstveno. Novak razbio rivala, pobedio kisu i strah od povrede, odrzao nezaboravan govor na kraju meca...sledeca stanica Djokovic expresa - Tipsarevic dr. Janko

Link to comment

Attention whore dobi ovaj trening protiv slovenackog Danka Lazovica.Novak mora pod hitno da izbaci ovaj turnir iz kalendara. Hajde sto se zamlacuje protiv nekih polurekreativaca dok Nadal bazdari formu protiv raznih davida ferera nego sto se cim dodje u Beograd prosabanise za sve pare.

Link to comment
a sto se prosabanis'o? ako nesto nisam propustila, samo je trazio da se obrisu linije .
Za koga ja da igram, a sta ako se ja povredim, (Kavcica ko jebe) bla, bla, truc. I to na covekovu brejk loptu, do tada mu linije nisu smetale. Mogao je lepo da izgubi i taj poen pa da u pauzi pridje sudiji i zamoli ga da prekine mec ili obrise linije, a ne da se usred gema nasere po sudiji i demonstrativno sedne na klupu, po sistemu "ne igram dok mi ne vratite krpice". OK, navijam za decka i uglavnom mi je simpatican ali sto ume ponekad da ispadne saban i seronja to je za pricu. I to mu se obicno desi kad se dokopa Beograda, valjda ga svi toliko tetose da se uskurci cim mu nesto krene uz dlaku.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...