Jump to content
IGNORED

NIN


Eraserhead

Recommended Posts

S tim sto tada nije bio gradjanista, vec je srbovao i on..kao i svi ti prepopsteni, precisti i premoralni gradjanisti, Nikoal Samardzic, Basara, Biljana Srbljanovic,koji su devedesetih, usred rata, srbovali i huskali na rat, da bi psole neki od njih pricali, bolje da cutim, ne bih ban da dobijem zbog tih andjelaka..a neki od njih su i sad uz AV by the way, u stvari svi su..

Link to comment
8 minutes ago, Misko said:

S tim sto tada nije bio gradjanista, vec je srbovao


Ti fala bogu ne znas ni o kome se radi.

Edited by Moonwalker
  • +1 3
Link to comment
29 minutes ago, Moonwalker said:

@Jeremija

 

Zato sto ovo danas ponderisano posteno nije proizvod njihovog delovanja. Bothside-izam je u najmanju ruku neposten.

 

 

 

Ne, reći ču ti ja šta je nepošteno - izuzeti bilo koga od kritike jer je "na našoj strani" i "nije vreme". Već smo to imali u prošlosti, i ništa dobro nije donelo.

Edited by Jeremija
  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, Moonwalker said:


Ti fala bogu ne znas ni o kome se radi.

Ne znam na koga ti mislis,, znam da je Cedomir govorio da je isao..pa ko mu koliko veruje, ja ne tvrdim po tom pitanju nista..slobodno reci ime..

Link to comment

Nista, Srbija je cetiri decenije u da ne izgovorim cemu zbog Malisicke i Teofila Pancica i njima slicnih. 
 

@Misko

 

Goran Svilanovic

 

 

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Jeremija said:

 

Ne, reći ču ti ja šta je nepošteno - izuzeti bilo koga od kritike jer je "na našoj strani" i "nije vreme". Već smo to imali u prošlosti, i ništa dobro nije donelo.

upravo..evo Pejakovic, ja sam ga gotvio, vise zbog rada, nego zbog stavova, istina, nisam ja slusao ta njegova proseravanja o braku, pravoslavlju, ali, sad, posle ovoga, neka se tera i on..

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Moonwalker said:

Nista, Srbija je cetiri decenije u da ne izgovorim cemu zbog Malisicke i Teofila Pancica i njima slicnih. 

niko to nije rekao, ja barem nisam, ne ucitavaj, ne relativizuj...ali, i oni su delic slagalice, benigni mozda, ali su deo..

  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, Misko said:

ali, i oni su delic slagalice, benigni mozda, ali su deo.


Deo kakve slagalice? To je pristojna i u etickom smislu ispravna ekipa. Koristis kafanski recnik za diskvalifikaciju ljudi koji su nekad glavu rizikovali, a ja ucitavam i relativizujem.

 

Ko su, imenom i prezimenom i postignucem bilo kakvim, te osobe koje nisu mediokriteti? U cemu se sastoji sadrzina njihove alternative. 
 

  • +1 2
Link to comment
50 minutes ago, Misko said:

Prva i Druga Srbija, dve strane istog novcica..kada se spoje, dobije se ova nakazna tvorevina zvana SNS..

 

Jasno, zato imamo izrazito antizapadne nacionalne medije i 6 sati Sputnjika dnevno na radiju Studio B, to je taj spoj prve i druge Srbije.

  • +1 1
Link to comment

Za mene, a to je neki licni utisak i stav, ne mora znaciti da sam u pravu, mozda za svakoga od njih gresim, mozda za neke ne, za neke da: Ceca Bojkovic, Bozo Prelevic, Tika Stanic, Anita Mancic, Ljubica Gojgic, Peca Popovic, donekle Bjela, Sinisa Kovacevic, Petar Bozovic..zabiravljam sigurno mnoge, namerno nisam naveo neke potncijalne buduce politicare, deo su i proglasa, mogu se naci, ko me cita zna koga gotivim.. nisu nuzno svi istih stavova, niti se sa svima oko svega slazem, ali, oni su mi na mestu, rade posao za koji su talentovani, nisu fanatici, vecina barem, i nisu se prodavali nikome, u st su verovali, u to su ulazili, makar to i ne bilo uvek po necijim merilima ispravno..

Link to comment
47 minutes ago, Jeremija said:

 

Ne, reći ču ti ja šta je nepošteno - izuzeti bilo koga od kritike jer je "na našoj strani" i "nije vreme". Već smo to imali u prošlosti, i ništa dobro nije donelo.

 

Ja imam utisak da smo kritikovali sve, da jos to radimo i da to ne daje rezultate jer sa druge strane ovaj satana stiti svakog svog vojnika do krajnjih granica, sto stvara monolitnu strukturu koju sutra hocemo da srusimo kritikom slaganja boja, sem spoznaje mafije oko nas. Ovih sto nisu nasa strana i sto nas guraju u full diktaturu sto hoce da im satana uzme jos sto hiljada ako treba jer je dao dvadeset, njih ne kritikuju vec zalivaju. Sta nam je dobro donela kritika nasih, mi ne zivimo u uredjenom drustvu vec na marginama nekadasnjih institucija, cast izuzecima. Mi smo opkoljeni, nemam sta da kritikujem samo da registrujem ko nije dorastao necemu npr. jer je preko sistem sa svim parama, sa silom i pod kapuljacama, a ti ce da ostanu, njima ce biti extra smesno da nismo posteno kritikovali sami sebe

Princip ti je dobar inace

Edited by villiem
Link to comment
9 minutes ago, villiem said:

 

Ja imam utisak da smo kritikovali sve, da jos to radimo i da to ne daje rezultate jer sa druge strane ovaj satana stiti svakog svog vojnika do krajnjih granica, sto stvara monolitnu strukturu koju sutra hocemo da srusimo kritikom slaganja boja, sem spoznaje mafije oko nas. Ovih sto nisu nasa strana i sto nas guraju u full diktaturu sto hoce da im satana uzme jos sto hiljada ako treba jer je dao dvadeset, njih ne kritikuju vec zalivaju. Sta nam je dobro donela kritika nasih, mi ne zivimo u uredjenom drustvu vec na marginama nekadasnjih institucija, cast izuzecima. Mi smo opkoljeni, nemam sta da kritikujem samo da registrujem ko nije dorastao necemu npr. jer je preko sistem sa svim parama

Svako ima svoje razloge, zasto kritikuje, ili brani nekoga, "svoje" ili "njih"...ja u tom smislu,svoje i nemam, nisam nikad bio niti cu biti, clan ni jedne partije, ne pacaju me nikakvi fondovi, organizacije, ideoloski sam manjina..i nemam problem da kritikujem bilo koga, svi su za mene pdolozni kritic(najvise kritikujem ono sto mi je najblize, kad smo kod toga, ali to am samo ja, mislim da covek treba da ima izvesnu dou i samokritike)da ilustrujem banalno, moji nisu ni Culibrk, ni Vucicevic, ni Kisjuhas, ni Krlo, ni Dragan Petrovic sa yt, ni Dubravka Stojanovic, ni Dzaja, ni Parovic, ni Seselj, vise se ne mogu ni setitit raznoraznih, ovde svako ima svoje mesto pod Suncem,..za smucaj da mi neko opet ucita da sam neciji...i da ne offujem i ne kenjam vise, pardoniram ako je nekome sa strane smetalo..

Edited by Misko
Link to comment
  • 3 weeks later...
Quote

Doskorašnja zamenica glavnog i odgovornog urednika nedeljnika NIN Vesna Mališić izjavila je danas da je napustila tu redakciju, ali ne i novinarstvo. (...)
„Nisam se umorila od posla i neću napustiti novinarstvo. Otišla sam u zasluženu penziju i odlučila da ne pristanem na ponudu koju sam dobila od menadžmenta NIN-a, a novinarstvom ću da se bavim dok budem disala“, rekla je Mališić ne navodeći razloge zbog kojih je odbila ponudu menadžmenta.

„Novinarka, književnica i zamenica glavnog i odgovornog urednika nedeljnika NIN Vesna Mališić, u 65. godini se penzionisala zaključno s krajem 2023. godine. Pošto je uputila zahtev za starosnu penziju za koju je ostvarila uslove, Vesni Mališić je ponuđena pozicija urednika istraživačkog tima NIN-a, što je ona odlučila da ne prihvati“, navedeno je u saopštenju PR službe NIN-a. (...)
Kako je Beti rečeno u redakciji NIN-a, moguće je da u danima posle Božića još nekoliko urednika i novinara napusti redakciju.
„Videćemo se u nekom drugom filmu“, rekao je Beti novinar NIN-a na pitanje da li će ostati u redakciji.
Novinarka Vera Didanović je kazala da novinari NIN-a neće prokockati svoj ugled „bez obzira na cenu“.
„Juče smo se dogovorili oko tema i pravimo novi broj. Svi smo uložili mnogo u svoje karijere i svoj ugled i to nećemo prokockati bez obzira na cenu. Radimo na isti način kao i do sada i jedino tako možemo da potpišemo tekstove koje pišemo. Ako udarimo u zid, čuće se jako“, kazala je Didanović agenciji Beta. (...)

https://www.danas.rs/vesti/drustvo/vesna-malisic-napustila-sam-nin-ali-ne-i-novinarstvo/

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...