Jump to content
IGNORED

NIN


Eraserhead

Recommended Posts

Moguce da Djilas nije ponudio dovoljno kinte. Stipsa.

 

Ja da sam urednik ne bih imao dilemu koga da stavim. Uvek ekskluziva, pa jos ako je to neki obican covek koji se suprotstavio mafiji, tim pre..

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Moguce da Djilas nije ponudio dovoljno kinte. Stipsa.

 

Ja da sam urednik ne bih imao dilemu koga da stavim. Uvek ekskluziva, pa jos ako je to neki obican covek koji se suprotstavio mafiji, tim pre..

Ok, ali onda ne pričaš kako si uslovio intervju sa AV, da bude intervju sa Đilasom u sledećem broju. Pokušavaš da "opeglaš" da si ih izjednačio a znaš da neće biti tako...

  • +1 1
Link to comment

Ne bih da se shvati kao branjenje (neodbranjivog) Culibrka - ali sto manje Djilasa to bolje za opoziciju i Srbiju.

Ako se setite 2000. Djindjic je pokupio sav hate i pljuvacinu ali je uspeo da se iskontrolise i to izdrzi u drugom planu, Djidi kompleksi ne daju jbgica...

  • +1 3
Link to comment
34 minutes ago, jorma shparga said:

Ne bih da se shvati kao branjenje (neodbranjivog) Culibrka - ali sto manje Djilasa to bolje za opoziciju i Srbiju.

Ako se setite 2000. Djindjic je pokupio sav hate i pljuvacinu ali je uspeo da se iskontrolise i to izdrzi u drugom planu, Djidi kompleksi ne daju jbgica...

Sa ovim bih se vec slozio..problem je sto Ridja Rdja nema inteligenciju koju je Djindjic imao da to proracuna i dobaci,a sujetan je do zla Boga..

Link to comment

Ma bre što reče @foto to je Ćulibrk čovek koji u normalnoj zemlji ne bi imao promil šanse da bude na poziciji na kojoj je sada. 

I to će čuvati svim silama...

 

 

...shiit has hit the fan.....

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Misko said:

Upravo..obican mediokritet, kao i Vesna Malisic, kao i Georgiev, Pancic..


Ko to nisu mediokriteti? Ko su ti vajni srpski intelektualci sa vizijom, imenom i prezimenom u ovom trenutku?
Da se ovi ljudi iole ozbilljno pitaju kao drustvo ne bi bili tu gde jesmo. Ajde na svakoj temi malo sljama na gradjansku Srbiju. Pesicka pijandura u zemlji gde se loce i gde treba i gde ne treba.
Skoro 40 godina udba desncari i drugi i sjebavaju svaku sansu tog narod za normalni buducnost i uvek mora da se neko ocese o drugu stranu. 

Edited by Moonwalker
  • +1 5
  • Hvala 3
Link to comment
1 hour ago, Moonwalker said:


Ko to nisu mediokriteti? Ko su ti vajni srpski intelektualci sa vizijom, imenom i prezimenom u ovom trenutku?
Da se ovi ljudi iole ozbilljno pitaju kao drustvo ne bi bili tu gde jesmo. Ajde na svakoj temi malo sljama na gradjansku Srbiju. Pesicka pijandura u zemlji gde se loce i gde treba i gde ne treba.
Skoro 40 godina udba desncari i drugi i sjebavaju svaku sansu tog narod za normalni buducnost i uvek mora da se neko ocese o drugu stranu. 

SJebavaju i jedni i dtugi, o tome se radi, Prva i Druga Srbija, dve strane istog novcica..kada se spoje, dobije se ova nakazna tvorevina zvana SNS..samo sto to neki koji i dalje ideliazuju jednu ili dugu, ne mogu, ili ne zele da shvate..ja nemam problem da pljujem i jedne i druge, meni su jednako ogavni..ko god je sa nedostatkom talenta dobio neko mesto preko veze, vio on SNSovac, gradjanista, sovinista, isti su mi..

Link to comment

@Jeremija

 

Zato sto ovo danas ponderisano posteno nije proizvod njihovog delovanja. Bothside-izam je u najmanju ruku neposten.

@Misko

 

Meni dodje prilicno gadna ta “treca” varijanta. Da ti kazem postoje i generacije koje jos uvek nisu zakrecile sa pamcenjem pa dobro znaju i sta je bilo i ko je gde. Ne iz usmenog predanja ili spina, vec iz licnog dozivljaja. 
 

Fun fact kad je bilo ‘99 da se obuce uniforma jedino je politicar uz gradjanske stranke to uradio.

 

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...