Jump to content
IGNORED

NIN


Eraserhead

Recommended Posts

1 hour ago, gospa buba said:

necu nishta da kazem.

 

 

 

Cu da kazem, sto da ne kazem.

 

Odlicna naslovna u kojoj nam se smeje u lice, zajedno sa komentarom Srdana iznad da nam se privilegovani i nedodirljivi plaze u lice.

 

Pitanja koja su na mestu. TO sto ce on da izbegne da direktno odgovori, sto ce uzvratiti kontrapitanjima i optuzbama, je njegov naravno manir. U svakom slucaju lepo je da ga neko s vremena na vreme i pita nesto ozbiljno, pa neka pokazuje svoju jadnost. Ako je to reklama za glasajte za mene, onda ja ne znam nista o reklamiranju..

  • +1 1
Link to comment

Trebalo je da saceka za posle izbora, mislim na ovaj ekskluzivni intervju, ali tafa ne treba Zvalji! Ovako mu je samo dao naslovnu stranu! Amaterizam!

Edited by gsb
  • +1 3
Link to comment

Ne valja kad ne daje intervju normalnim medijima, a sad ne valja i kad daje.

 

Ako je Culibrk postavljao normalna i bitna pitanja i insistirao na odgovorima, super, ako nije onda je bacen ekskluzivitet.

 

Da sacekamo da izadje video, pa da komentarisemo?

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, gsb said:

Trebalo je da saceka za posle izbora, mislim na ovaj ekskluzivni intervju, ali tafa ne treba Zvalji! Ovako mu je samo dao naslovnu stranu! Amaterizam!

 

Ja da sam vlasnik/urednik medija uvek bih gledao da profitiram na nekoj ekskluzivi. To se nikad ne odlaze za kasnije. Da je tri dana pred izbore, pa i da razumem argument tajminga. Ovako 10 dana pre to ne stoji.

 

Plus sto ovako dizajnirana naslovna strana je sve samo ne reklama za Vucica..

 

 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ja da sam vlasnik/urednik medija uvek bih gledao da profitiram na nekoj ekskluzivi. To se nikad ne odlaze za kasnije. Da je tri dana pred izbore, pa i da razumem argument tajminga. Ovako 10 dana pre to ne stoji.

 

Plus sto ovako dizajnirana naslovna strana je sve samo ne reklama za Vucica..

 

 

Videcemo kako ce se nova vlasnica ponasati posle izbora! Ja mislim da Vuk Cvijic treba da trazi novi posao. Culibrk ionako ceka penziju.

Edited by gsb
Link to comment
4 minutes ago, Poludziber said:

Cekaj, vi stvarno mislite da ovaj intervju moze da donese neki glas Vucicu od onih koji ga nisu do sada glasali?

Moze da pomogne nekima da opet ostanu kod kuce... Ovo je borba da neodlucni ostanu neodlucni.

  • +1 2
Link to comment

Neodlucni su idioti i na takve NIN nema nikakav uticaj. Mene vishe brine zasto je zvalavi gad pristao na intervju. Mirishe mi na neki dogovor o pripremi za mirno napustanje vlasti u dogledno vreme (ne diram vas - ne dirate me).

  • +1 2
Link to comment

Bacio je kosku da se javnost koja je protiv njega, svadja i raspravlja o tome da li se NIN prodao :isuse:

 

A odgovori ce mu biti jednako neprecizni kao da prica sa Gordanom Uzelac ili retardiranim smrdljivim Zozom.

 

A u petak Jutarnji na Pinku pa subota B92, ponedeljak Hepi... Pa u krug.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, gsb said:

Moze da pomogne nekima da opet ostanu kod kuce... Ovo je borba da neodlucni ostanu neodlucni.

pa svako pojavljivanje ove zvalave spodobe je za bilo koga normalnog ( ma koliko zgadjenog politikom, Djilasom...) dodatni motiv da izadje na izbore 

 

 

  • +1 1
Link to comment

ona za koju sa nadao da neće da se meša u uređivačku politiku

Quote

Glavni i odgovorni urednik NIN-a Milan Ćulibrk objašnjava za Danas da su do intervjua došli tako što je prošle nedelje nova vlasnica Jelena Drakulić pitala da li bi uradili intervju sa Vučićem, na šta su joj odgovorili da su to tražili 10, 20 puta dotad ali da Vučić to nije hteo.

– Pitala je da li bismo uradili, rekao sam naravno, uradili bismo to profesionalno, ali uz uslov da to ne bude jedini predizborni intervju, i da posle toga imamo intervju sa liderom najveće opozicione stranke, bar se tako kotira, Draganom Đilasom. Tako da ćemo u sledećem broju imati intrevju i sa njim – kaže Ćulibrk.

što se pitanja tiče..

Quote

Na pitanje da li je uspeo da pita Vučića sve što nije mogao u proteklih sedam i po godina, Ćulibrk odgovara da nažalost nije zbog vremenskog ograničenja, ali je postavio bar neka koja mu se, kako kaže, do sada nisu postavljala.

pa Upitani nije imao vremena da odgovori iscrpno, precizno i tačno.

 

e, vi koji ćete da čitate/gledate ovo samo mi kažite šta mislite. ja nemam stomak za Njega.

Edited by đorđe geprat
Link to comment
10 minutes ago, đorđe geprat said:

ovo samo mi kažite šta mislite. ja nemam stomak za Njega.

Molim te Djordje, zasto se Vucicu obracas u trecem licu, pa jos veliko slovo?

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...