Jump to content
IGNORED

Abortus


tkd7334

Recommended Posts

kad smo vec kod serije, pogledajte epizodu catch. ja sam se juce kidala od smeha. keri na sarlotinoj svadbi, ne moze da hoda, presavija se pita je gay friend sta ti je. pusti sex, znas onako kao rabbit, bam, bam, bam, bum, tras, to su ti oni tipovi sto masturbiraju zenom. prilazi rabbit i kaze- hej, gde cemo posle svadbe, vec sam isplanirao...tek ce keri-ja sam mislila da je ovo one night stand, mislim ti ionako nisi odavde. rabbit kaze-tako znaci, da sam znao da nisi ozbiljna, ne bih onako sa tobom vodio ljubav. i rabbit ode da igra, pokreti neki da umres od smeha.:pera:

Link to comment
  • Replies 595
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    59

  • fonTelefon

    26

  • denise

    25

  • Mr.Smith

    24

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tako je bilo i u nase vreme. Totalni tabu. Niko nije pricao o tome, sve vreme smo razmisljali o grehu i tako te stvari. Vidim da i danasnji klinci isto tako postupaju. Devojcice zatrudne zato sto od stida sakriju penis u vaginu samo da ga ne gledaju, a kad pocne da im raste stomak misle da su se ugojile.
Nikako mi nisu jasni ovi agresivni moralisti (poučeni tako valjda po našim cerkvama). Zar nije nemoralno biti agresivan? Edited by Indy
Link to comment
to je isecak iz serije sex and the city. mozes njima da saljes poruke: iscupacu vam usi, ugazicu vas, pobicu vas degenerike, etc...
Ne možeš. Moja ljutnja doseže do bezazlene pretnje o vučenju ušiju i nedavanja čokolade i nekupovanja sladoleda. To pstalo, to si ti napisao.
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

pa i zacetak ima pravo da proceni da li je zivot pozitivno iskustvo vredno radjanja ili ne ... u situaciji univerzalno dostupne kontracepcije, abortus apsolutno gubi tu funkciju. znaci, moze da se obavi samo u medicinski opravdanim slucajevima, ali ne i kao metoda kontracepcije. iz nekog razloga je prihvatljivo da majka (mozda i pod uticajem oca nezeljenog deteta, ili nekog treceg) ima prava da na osnovu sopstvene procene svog trenutnog socijalnog stanja ili planova za buducnost moze da postane gospodar necijeg zivota. ovakvo konzervativno shvatanje u svakom iole razvijenom drustvu mora biti revidirano.

Link to comment
pa i zacetak ima pravo da proceni da li je zivot pozitivno iskustvo vredno radjanja ili ne ... u situaciji univerzalno dostupne kontracepcije, abortus apsolutno gubi tu funkciju. znaci, moze da se obavi samo u medicinski opravdanim slucajevima, ali ne i kao metoda kontracepcije. iz nekog razloga je prihvatljivo da majka (mozda i pod uticajem oca nezeljenog deteta, ili nekog treceg) ima prava da na osnovu sopstvene procene svog trenutnog socijalnog stanja ili planova za buducnost moze da postane gospodar necijeg zivota. ovakvo konzervativno shvatanje u svakom iole razvijenom drustvu mora biti revidirano.
znaci ne vazi strast i tako to sto rece moj bata.
Link to comment
znaci ne vazi strast i tako to sto rece moj bata.
naravno da vazi strast, ali vazi i odgovornost, inace bi bile dozvoljene i druge stvari koje su rezultat strasti, a koje mogu nekoga da povrede - ne bi volela da te partner stegne za gusu u trenutku klimaksa (a mozda i pretera, pa ne pusti na vreme) da bi sebi povecao uzitak. zamisli da je zakon tako pisan da opravdava bilo sta sto je rezultat strasti.
Link to comment
pa i zacetak ima pravo da proceni da li je zivot pozitivno iskustvo vredno radjanja ili ne ... u situaciji univerzalno dostupne kontracepcije, abortus apsolutno gubi tu funkciju. znaci, moze da se obavi samo u medicinski opravdanim slucajevima, ali ne i kao metoda kontracepcije. iz nekog razloga je prihvatljivo da majka (mozda i pod uticajem oca nezeljenog deteta, ili nekog treceg) ima prava da na osnovu sopstvene procene svog trenutnog socijalnog stanja ili planova za buducnost moze da postane gospodar necijeg zivota. ovakvo konzervativno shvatanje u svakom iole razvijenom drustvu mora biti revidirano.
Koji su to medicinski opravdani slučajevi?
Link to comment
naravno da vazi strast, ali vazi i odgovornost, inace bi bile dozvoljene i druge stvari koje su rezultat strasti, a koje mogu nekoga da povrede - ne bi volela da te partner stegne za gusu u trenutku klimaksa (a mozda i pretera, pa ne pusti na vreme) da bi sebi povecao uzitak. zamisli da je zakon tako pisan da opravdava bilo sta sto je rezultat strasti.
a pa to je potpuno druga prica o fizickom nasilju. potpuno neuporedivo sa stavom- da abortus u odredjenim slucajevima koje propise neki autoritet.
Link to comment
Ok, otac napravi ćerki dete koje je potpuno zdravo. Ima li ona pravo na abortus?
da, ako "odrzavanje trudnoce direktno ugrozava zivot i zdravlje majke ili deteta"
a pa to je potpuno druga prica o fizickom nasilju. potpuno neuporedivo sa stavom- da abortus u odredjenim slucajevima koje propise neki autoritet.
ne razumem sta si htela da kazes. ako se ogranicis samo na one-liner-e, potrudi se da bar bude jasno ...
Link to comment

Biće skoro propast sveta čim se ovde danima ne pojavljuje bar 1 pravodobnik da grmi kontra čedomorstva.. Ili je previše vruće i za to.Zovite popa, fali ona njegova kolekcija pin up fotografijapinupdd2.th.jpg

Link to comment
naravno da vazi strast, ali vazi i odgovornost, inace bi bile dozvoljene i druge stvari koje su rezultat strasti, a koje mogu nekoga da povrede
ovde govoris o fizickom nasilju koje je rezultat strasti i to poredis sa abortusom. ili ne? sta si hteo da kazes?druge stvari povezane sa strastima su recimo davljenje (to si mislio?), a davljenje, silovanje i prebijanje jeste fizicko nasilje. i ko sada ne zna o cemu prica?abortus se ne moze porediti sa davljenje, silovanjem i prebijanjem u ime strasti. to je zlocin. Edited by denise
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...