Jump to content
IGNORED

Automobili na elektricni pogon


hazard

Recommended Posts

ff482c89dba586842998d8180c22e9e0

 

obećavaju da će da sahrane teslu :happy:

Quote

The BEV model can go 300 miles on a charge; pairing it with the hydrogen fuel-cell stack doubles range to an estimated 600 miles, the push of a button in the cabin enabling the "battery-blend" mode. Continuous horsepower comes in at 455, peaking at 906 hp, torque rated at 980 pound-feet. With the help of a supercapacitor launch system that helps deliver repeatable performance, zero to 60 miles per hour takes just 2.9 seconds.

- takve performanse tamića :D dužine 6m i širine 2,15m, dvotonski laki sportski tenk   :happy:

Link to comment
5 hours ago, braca said:

gde se prodaje? pošto ?

 

na sajtu moze samo "preorder", 1000$ depozit, a cena nepoznata...

 

Prodaje se preko njih, a cijena zavisi od konfiguracije. Ja sam za njih cuo kad su kupili tu fabriku gdje je bio Mitsubishi, ali se nisam previse udubljivao. No, znam da su imali veliku promociju u Chicagu, gdje su imali tih par modela na uvid.

 

Ne znam kad tacno ide slobodna prodaja.

Link to comment

Pa ne prodaje se jos. To sto su imali promociju ne znaci da se prodaje. Na promociji je bio - koncept   :D

 

Ajde nadji mi cenu za bilo koju konfiguraciju.  

 

 

P.S. Tesla se stvarno prodaje... malo se ceka zbog navale, ali imas sve, cenu, model, datum isporuke... i ima ih par stotina hiljada na putevima vec 

Edited by braca
Link to comment
1 hour ago, braca said:

Pa ne prodaje se jos. To sto su imali promociju ne znaci da se prodaje. Na promociji je bio - koncept   :D

 

Ajde nadji mi cenu za bilo koju konfiguraciju.  

 

 

P.S. Tesla se stvarno prodaje... malo se ceka zbog navale, ali imas sve, cenu, model, datum isporuke... i ima ih par stotina hiljada na putevima vec 

Pa mozes ga kupiti, ali ne I dobiti :-)

Kazem, nisam se udubljivao, ali onoliko koliko znam cini se da su legitimni. E sad, da li su bolji/spremniji od ovog Nikole ili Tesle, to ne znam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...