Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

ne kapiram, ima i levo-desno zgibova? ko onaj hanibal?američki, što znači mogo sam još, al mora da se napune još dve strane ovog topika sa novim rekordima

Link to comment
Čile: Spas rudara i u mršavljenju25. avgust 2010. | 22:20 | Izvor: Beta Santjago -- Čileanski rudari koje je odron zarobio u rudniku će morati da smršaju na 90 cm u struku kako bi mogli da prođu kroz tunel, čije će kopanje potrajati do Božića.Prema izjavi ministra zdravlja Čilea, Džejma Manalića, spasioci će nastojati da održe zdravlje 22 rudara koji se nalaze pod zemljom od 5. avgusta.Spasioci će podučiti rudare kako da ne dobiju na težini, s obzirom da će morati da se provuku kroz tunel koji će biti dugačak 688 metara. Uz to, moraće da bude mesta i za korpu kojom će rudari biti izvlačeni.Rudari imaju kontakt sa svetom od prošle nedelje, kada su spasioci tek iz osmog pokušaja uspeli da prokopaju usku rupu do njihovog skrovišta, duboko ispod zemlje, nakon što se urušilo glavno okno rudnika zlata i bakra ispod planina u Atakami.Manalić je rekao da rudari od danas dobijaju hranu u vidu pića nalik mleku, obogaćenog kalorijama i proteinima, sa ukusom koji podseća na čokoladu sa vanilom.Proteći će dani pre no što dobiju čvrstu hranu, dodao je ministar zdravlja.Prema njegovim rečima, rudari su dobrog zdravlja što je utvrđeno na osnovu informacija koje su slali na površinu, a sada je potrebno utvrditi bezbednu zonu unutar rudnika po kojoj će zarobljeni ljudi moći da se kreću i obavljaju životne aktivnosti.Pre no što su spasioci prokopali rupu, rudari su se podvrgli strogoj disciplini i tokom 17 dana su živeli na dve kašičice tunjevine, na gutljaju mleka, te po zalogaju krekera i breskve dnevno. Njihove rezerve u skolništu u koje su uspeli da uđu dok se okno urušavalo, bile su dovoljne za još samo dva dana.Rudari su sačuvali svetiljke na šlemovima - njihov jedini izvor svetlosti u tmini, ako se izuzmu mašine čija upotreba zagađuje vazduh pod zemljom - a u jednom trenutku su upotrebili buldožer da dođu do prirodnog izvorišta vode.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=08&dd=25&nav_category=78&nav_id=454237ovima 100% daju whey izmešan sa mlekom i još nečim ili big mass i te stvari Edited by korindjar
Link to comment

hocu malo da krenem da vezbam i da trcim ali mi se ne ide u teretanu. pokusavao sam nekoliko puta ali jednostavno nisam dovoljno disciplinovan. jel moze neko da mi preporuci neke vezbe koje bi mogao da radim kuci osim sklekova i trbusnjaka. mozda da kupim i one male tegove?

Link to comment

Kojote, priznaj sebi da si sisa i jednostavno odustani. Ovo je zanimacija za nas velike decake... i haslera koji je isto sisa ali je uzeo hemiju pa ga odradilo, i sad se tu kao nesto kurci...

Link to comment

Kojot je zena! A sto male tegove?Uzmes dva tega i pokrices dosta toga. Ali ni to nije dzabe. Mozes da uzmes sipku za zgibove (1500), da radis propadanja izmedju stolica, sa klupicom...S2Clim9.jpgchest_dip.jpgSearchuj bodyweight exercises. Ali, kao sto rekoh, najbolje bi bilo da kupis tegove. Ne znam koliko bi te izaslo. Recimo 8-10k

Link to comment
Kojote, priznaj sebi da si sisa i jednostavno odustani. Ovo je zanimacija za nas velike decake... i haslera koji je isto sisa ali je uzeo hemiju pa ga odradilo, i sad se tu kao nesto kurci...
kojote ne slušaj ovu atrofiranu vulvu (čak ni ne zna šta znače oba pojma), idi malo srchuj ono što sam pisao, kvotuj, hejluj i divi se masovnoj količini od 20 zgibova Edited by korindjar
Link to comment
hocu malo da krenem da vezbam i da trcim ali mi se ne ide u teretanu. pokusavao sam nekoliko puta ali jednostavno nisam dovoljno disciplinovan. jel moze neko da mi preporuci neke vezbe koje bi mogao da radim kuci osim sklekova i trbusnjaka. mozda da kupim i one male tegove?
potraži knjigu "you are your own gym", ima na warez-bb.Cela knjiga je o vedžbanju bez tegova, u kući. Ima dosta dobrih stvari, pa čak i kao neki progam.
Link to comment
kojote ne slušaj ovu atrofiranu vulvu (čak ni ne zna šta znače oba pojma), idi malo srchuj ono što sam pisao, kvotuj, hejluj i divi se masovnoj količini od 20 zgibova
Uzeo si hemiju i siris se k'o tregeral' cak i atrofiran za tebe sam Svajceneger

Zebra%20In%20Your%20Face.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...